2157
2106
عنوان

بیاین ببین خیانته یان اسکرین

891 بازدید | 44 پست

خانما من شوهر دخترخالم گوشیش سادس چندین ماهه گوشی لمسی نداره پیجشم روگوشی دختر خالمه بعد امروز یه پیج فیک اومد سلام دادو الان اسکرینا رو همه رومیفرستم فقط زیادن یکم صبرکنین ک ب ترتیب بفرستم ک متوجه موضوع بشین بعد راهنمایی کنین ک خیانت بود یان ممنون ازتون بچه ها

اسکرینا نامرتبه و ت دومرحله میزارم چون خود دختر خالمم با دختره حرف زده خودتون ب ترتیب بخونین 

تاوقتی خدا هست بجنگ...دست نکش ازچیزی که دوس داری اگ خدا بهت نداد ناامید نشو ازش... بازم صداش کن بازم بخواه ازش  حتما جوابتو میده حتما...خدامهربونه فقط دوس داره بنده هاش بیشتر صداش کنن و ازش بخان و بهش نزدیک بشن ❤❤این امضای قبلم بود اما حالا باخدا قهرقهرم بدم قهرم دیک دعانمبکنم ازش جیزی نمیخام چون جوابمو نداد خدا فقط واسه ادم خوباس😭🖤

بذار

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

بذار ولی اگ ب ترتیب باشه خیلی بهتره

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇
2050

بزارنپاک

تو نهایت آرزوها و حاصل عبادات منی عشقم،چ خوبه ک یکیو داشته باشی جای همه ی کسایی ک حسودیتومیکنن دوست ندارن عاشقانه وار دوست داشته باشه اندازه همه ی قطره های بارون دوست دارم تنهاکسم همه کسم،   خیلی کم مونده بهم برسیم بعد دوسال ونیم،انشالله روزی بیام بنویسم بهم رسیدیم،راستی کاربر قدیمیم خودم خودمو ترکوندم ب بدبختی باز عضوشدم:)

یه کم باریک لایک کنه

خدایا دلم میخاد ببرمت بستنی فروشی دو تا آب هویج بستنی بخرم یکی به افتخار تو یکی به افتخار خودم اما نمیشه دوتا میخرم میخورم  به افتخار خودم خودت    
2087

بزار

دختر قد بلند که همه مسخره اش میکنن حتی اینجا اما براش  مهم نیست چون قد بلندی یه نعمنه که همه کس ندارن :)🧚🏻‍♀️💙 پاترهدی و  وفادار به آلبوس دامبلدور:)🧙🏻‍♂️ هر چی بیشتر تو نی نی سایت میگردم بیشتر برگام میریزه :/ من هنوز دارم دنبال ساقی خانونی میگردم که میگه روزی ۱۵ ساعت ورزش میکنم ://////   خدایی ساقیش حلال خوره 😂😑یه جوری با قد وزنم برخورد میکنید انگار تا حالا یه خانم هیکلی ندیدین 😐😐😐 واقعا ندیدین یا اسکل کردین 😑 تو نی نی سایت بعد از الویه قارچ منفور ترین مواد غذایی میباشد 👌🏻😐
یه کم باریک لایک کنه

کمرم باریک نیست امت دلم خواست لایک کردم 

مگه من چیم از کمر باریک کمتره ؟😂😒

دختر قد بلند که همه مسخره اش میکنن حتی اینجا اما براش  مهم نیست چون قد بلندی یه نعمنه که همه کس ندارن :)🧚🏻‍♀️💙 پاترهدی و  وفادار به آلبوس دامبلدور:)🧙🏻‍♂️ هر چی بیشتر تو نی نی سایت میگردم بیشتر برگام میریزه :/ من هنوز دارم دنبال ساقی خانونی میگردم که میگه روزی ۱۵ ساعت ورزش میکنم ://////   خدایی ساقیش حلال خوره 😂😑یه جوری با قد وزنم برخورد میکنید انگار تا حالا یه خانم هیکلی ندیدین 😐😐😐 واقعا ندیدین یا اسکل کردین 😑 تو نی نی سایت بعد از الویه قارچ منفور ترین مواد غذایی میباشد 👌🏻😐

اینارو خوندین بگین پاک کنم چت با دختر خالمو بزارم

تاوقتی خدا هست بجنگ...دست نکش ازچیزی که دوس داری اگ خدا بهت نداد ناامید نشو ازش... بازم صداش کن بازم بخواه ازش  حتما جوابتو میده حتما...خدامهربونه فقط دوس داره بنده هاش بیشتر صداش کنن و ازش بخان و بهش نزدیک بشن ❤❤این امضای قبلم بود اما حالا باخدا قهرقهرم بدم قهرم دیک دعانمبکنم ازش جیزی نمیخام چون جوابمو نداد خدا فقط واسه ادم خوباس😭🖤
کمرم باریک نیست امت دلم خواست لایک کردم  مگه من چیم از کمر باریک کمتره ؟😂😒

جون بابااا😅😅😅

خدایا دلم میخاد ببرمت بستنی فروشی دو تا آب هویج بستنی بخرم یکی به افتخار تو یکی به افتخار خودم اما نمیشه دوتا میخرم میخورم  به افتخار خودم خودت    
2051