2726

نامزدم نامزدیمون بهم زده ما عقد نبودیم فقط نامزد بودیم...دلایلش مفصله تو تاپیکام هس

من اشتباه کردم واجازه دادم رابطه سطحی داشته باشیم ولی مثلا از رو لباس ....😭😭😭ب مامانم گفتم قضیه رو حالا مامانم میخواس ب مامانش بگه بلکه درس شه و برگرده😭😭😭

من اجازه ندادم خیلی خورد میشم اینطوری چیکارکنم؟؟خانوادش باید بدونن یانه؟؟

مامانم باخود نامزدم حرف زده گفته عیب نداره عقد میکنیم ولی ازالان بگم6ماه دیگ طلاقه💔💔😭😭😭😭دارم خفه میشم بگین جیکارکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به زور ک رابطه نداشته

خودت هم راضی بودی دیگه

وقتی نمیخواد رابطه رو ادامه بده,اصرار فقط ارزش خودتو میاره پایین

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2728
قرار جا زدن نبود ک من اجازه دادم درحقم نامردی کرده

نامزدی واسه شناخته

آدم از روی هیجان هر حرفی و وعده ای رو میده

بنظرم اون عاقلانه تر به زندگی نگاه کرد

منطقی میگه به درد هم نمیخورین,,قرار نیست چون رابطه ای بوده,تا ابد پاگیر این زندگی شه

الان فهمیدی ب دردت نمیخوره بهتر از اینکه بعد ازدواج زندگیتون بپاشه

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

عیبی نداره  بذار بره 

مهم نیست اشتباه نکن 

دو سال دیگه با یه آقاهه دیگه آشنا میشی عزیزم  ازدواج میکنی همه چیز یادت می‌ره 

به خانوادش نگو حرفت پخش میشه شاید حرفتون تأثیری برای برگشتش نداشته باشه فقط آینده خودت رو میسوزونی 

دقیقا من هم اشتباه تو رو کردم قشنگ توی نامزدی فهمیدم این ازدواج مفت هم  گرونه ولی چون فکر می کردم بهم دست زده باید باهاش ادامه بدم البته ما صیغه کرده بودیم با هاش ازدواج کردم الان دوازده ساله پیشیمون پشیمونم ولی یه خورده حالا بهتر شده

تو نباید بجز مادرت به کسی چیزی بگی 

مامانت هم با اون آقا شرط کنه به کسی حرفی نزنه بخاطر آیندت 

تو هم برو نماز بخوون و پیش خدا هم توبه کن سوره توبه رو بخوون از خدا حلالیت بطلب

دیگه فکرش هم نکن به امید خدا یه بخت خوب نصیبت میشه

نه ولی حق نداشت باهام اینکاروبکنه

خب این طوری که خیلی بهتر از اونه که بخوای به عقدش دربیای بعدا طلاقت بده یکم عاقلانه فکر کن در مورد رابطتم به هیچ کس حرفی نزن این تجربه ای بشه برات که دیگه به هیچ کس اعتماد نکنی 

الکی خودتون رو کوچیک نکنین اون وقت فکر می کنه که کیه ادم خیلی باارزشی 

نه بابا خودتو بدبخت کنی اسم یکی بره تو شناسنامت بخاطر اینکه قبلا یکاری کردی 

نکنی ها بعدا پشیمون میشی

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆
2706