2157
2106

محدودیت مسافرت فقط واسه ماس؟

دو ساله هیچ جا نرفتم رنگ دریا ندیدم بعد همه شمالن

از ما بهترونن اونا؟از کجا مجوز میگیرن اگر راهی میدونین بگین تروخدا

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

پسر کوچولوی من امسال اینقدر گفت مامان پس کی میریم کنار دریا، طفلکم عاصی شد

با اینکه تو دو تا شهر مختلف ویلا بود واسه رفتن

ولی نرفتیم

خدایی چه جوری میرن مردم 

وقتی کار واجب ندارن

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
2050

نمیدونم والا دیگه منم دارن شک میکنم منم هیچ جا نمیرم الان دو سه ماهه خونه بابام نرفتم اما اهالی ساختمانمون الان چند روزه همشون از طبقه اول میرن دوم روضه از دوم میرن چهارم روضه دور هم نذری و بشور و بپز یک نفرشون هم ماسک نمیزنن اصلا امروز به خودم شک کردم میگم نکنه من دارم اشتباه میکنم😅😅😅

2087

والا معلوم نیست چطوره دوساله هیچ جا نرفتیم مسافرت .تا دم حیاطم میرم با ماسک و الکل میرم ولی از کروناس ساده گرفتم تا آفریقایی و انگلیسی و دلتا و ملتا.معلوم نیست مبنا بر چه اساسه.منم دلم مسافرت میخواد ولی میترسم .البته پولم ندارم 🤦

توی پیجم سفارش ماگ مگنت مجسمه جاشمعی و گلدون خمیری فانتزی میگیرم البته اینم بگم قیمتام خیلی مناسبه.طرح و ایده از شما ساختش از من😘مناسب واسه هدیه دادن به عزیزانتون.از ماگ ها هم میتونید واسه سرو سامون دادن به مدادای آرایشی و براش هاتون استفاده کنید.پیجمarezookhamirchiniشمارم هم ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
با عکس پروفایلت همیشه میشناختمت اپرا 

سلام

همون خانمه ولی پاییز شده کاموا پوشیده 😁

لیلا جان بخاطر امضات بهت تبریک میگم

این کاربری دست پنج نفره                                                                    هر پنج نفر هم خودمم😆
2051