2726
عنوان

دعاهام پذیرفته نشد😢

98 بازدید | 5 پست

یکی از عزیزان نی نی سایتی التماس دعا داشت که تو قنوت نمازم اسم برادرشون که تو آی سیو بود رو بگم

من خیلی دعاش کردم با گریه شفاشو خاستم میگفتم خدایا به خواهرش رحم کن ولی... 😔

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

☹️☹️☹️

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

روانم بهم ریخت 😖

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان مقدرش بوده.به مصلحتش بوده.دیگه از کسی کاری بر نمیاد

غم انگیزه😔

2728

همیشه شفا به معنیه موندن در دنیا نیست..گاهی شفا یعنی رفتن..اون الانم زنده هست و داره زندگی میکنه چون انسان بینهایته و از بین نمیره...ما فقط دنیامون تغییرمیکنه نه خودمون

می بینم آن شِکفتن شادی را....
همیشه شفا به معنیه موندن در دنیا نیست..گاهی شفا یعنی رفتن..اون الانم زنده هست و داره زندگی میکنه چون ...

بنده خدا خواهرش غصه میخوره

وگرنه من کی باشم به حکمت خدا ایراد بگیرم