2726

امشب داداشم امد من تو اشپز خونه داشتم کمک مادرم میکردم به من حرف زد منم جوابشو دادم اب رو یه دفعه اب سرد پاشید تو صورتم و کل هیکلم خیس شد و  شوک وارد شد بهم حالم بد شد مامانم بجای اینکه به اون حرف بزنه به من میزنه همش میگه جوونه ولش کن همش میندازه تقصیر من همش طرفداری اونو می‌کنه و میگه غرور داره و ..

خب مگه من غرور ندارم چرا غرور منو میشکنن که غرور پسرشون نشکنه تازه فقط امروز نیست همش داداشم به من فوش میده همش .

خسته شدم دیگه اون فقط ۵سال ازم بزرگتره.

همش مامانم به من میگه بابا مگه منه بدبخت چکارررر کردم 

😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چن سالتونه؟

یک دقیقه در نی نی سایت، 24 ساعت بر روی زمین است! نه کراش کسی هستم نه اِسمم تو شناسنامه کَسیه نه حتی تو بیوی کسی ، جدی فقط به دنیا اومدم سالمندان تو اتوبوس سر پا نباشن نه میشه رفت نه میشه موند نه میشه مُرد . ‌. . در هر صورت باید زندگی فا*یتو ادامه بدی! انقد نگید تهش که چی تهش که چی:/ بابا از الان لذت ببرین؛ برای بعدشم یه فکری میکنین! دین اسلام دینیه که هرچقدر کمتر بهش بها بدید و به دستوراتش عمل کنید، بیشتر به انسانیت نزدیک شدید حاجی اعتقادات منو ببینی سکته میکنی:)!من همونم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا:|عوض شیکوندن پای دخترت؛ به پسرت درست راه رفتن یاد بده خوش غیرت من اگه به کسی توهین کردم از قصد بوده و منظور داشتم و صلاح دونستم:)مخالف حجاب اجباری، کودک همسری، حیوان آزاری و کیپاپ! *لایک شما باعث شادی این کاربر میشود 
2728

ناموصا داداش بزرگ داشتن حال نمیده؟ً⁦☹️⁩

یک دقیقه در نی نی سایت، 24 ساعت بر روی زمین است! نه کراش کسی هستم نه اِسمم تو شناسنامه کَسیه نه حتی تو بیوی کسی ، جدی فقط به دنیا اومدم سالمندان تو اتوبوس سر پا نباشن نه میشه رفت نه میشه موند نه میشه مُرد . ‌. . در هر صورت باید زندگی فا*یتو ادامه بدی! انقد نگید تهش که چی تهش که چی:/ بابا از الان لذت ببرین؛ برای بعدشم یه فکری میکنین! دین اسلام دینیه که هرچقدر کمتر بهش بها بدید و به دستوراتش عمل کنید، بیشتر به انسانیت نزدیک شدید حاجی اعتقادات منو ببینی سکته میکنی:)!من همونم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا:|عوض شیکوندن پای دخترت؛ به پسرت درست راه رفتن یاد بده خوش غیرت من اگه به کسی توهین کردم از قصد بوده و منظور داشتم و صلاح دونستم:)مخالف حجاب اجباری، کودک همسری، حیوان آزاری و کیپاپ! *لایک شما باعث شادی این کاربر میشود 

تو هم مثل منی بابام و مامانم همیشه طرفداری داداشم رو می کنن به خدا دیگه خسته شدم مامانم بخاطره اون هزار بار باهم دعوا کرده اخه دختر و پسر باید این قدر باهم فرق داشته باشن

اگرهم ازشون بپرسی میگن ما همه بچه هامون رو یه اندازه دوس داریم مسئله اینجاست که این داداشم اصلا بهشون ارزش قائل نیست و زن و بچش رو به همه ترجیح میده 

منم همچین مشکلی دارم، ولی نه به شدت شما

برادر من جرئت همچین کارایی رو نداره

متأسفانه خیلی از مادرا اهل چشم پوشی از عیب و ایرادهای پسرشون هستن، حتی به قیمت بی احترامی و کوچیک کردن دخترشون

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
تو هم مثل منی بابام و مامانم همیشه طرفداری داداشم رو می کنن به خدا دیگه خسته شدم مامانم بخاطره اون ه ...

اره دقیقا داداش من مجرده ولی پاش که میرسه به مامان بابام همه چی میگه ولی بازم..

عزیزم منم همینطوری بود همه چی و به مسخره گرفتم تو خونه واسه خودم شخصیت قائل نشدم گند زدم به همه چیز الان بعد از اینکه هر دومون ازدواج کردیم و بچه داریم بازم توهین و بی ادبی حتی جلوی زنش به آدم میکنه منم بعضی وقتا انقدر گریه میکنم که خفه میشم بنظرم جلوب کارش رو یه جوری بگیر بهت از همون خونه پدری احترام بذاره، گرچه پدر و مادر خیلی تاثیر دارن که جلوی این رفتارا گرفته بشه با مادرت صحبت کن بگو شما اگه جلوشو بگیرید و احترام به خواهر رو بهش یادآوری کنید، خانواده من نکردن خانواده شما حتما انجام بدن

عزیزم منم همینطوری بود همه چی و به مسخره گرفتم تو خونه واسه خودم شخصیت قائل نشدم گند زدم به همه چیز ...

هعی کجای کاری من وقتی مادرم بهم همه چی میگه از اون چه انتظار

اره دقیقا داداش من مجرده ولی پاش که میرسه به مامان بابام همه چی میگه ولی بازم..

شانس دارن ،من که این همه قربون صدقشون میرم بازم می بینم طرفداری اونو می کنن خودشم همیشه مقصر اون بوده واقعا برام قابل هضم نیست با اینکه الانم متاهلم و مستقل از خانوادم زندگی می کنم ولی بازهم همون تبعیضا بینمون هست نه تنها من بلکه اون یکی برادرا و خواهرمم این جورین و این داداشم رو به هممون ترجیح میدن بااینکه ما ۴تاهمگی بچه های خیلی بهتر از اون بودیم برای پدر و مادرمون 

2706