2726
عنوان

بیوگرافی

149 بازدید | 16 پست

کدوم رو بزارم بیو گرافیم ؟؟؟؟

1_گیریم که خلق رابه طریقی فریفتی😏،بادست انتقام روزگارچه میکنی؟ 🤔

2_زن اگر ضعیف‌بود مرد نمےزائیـد :

3_دل نشکن تهش خاکه): چوب خدا بی سرو صدا و خطرناکه

4_كاش انسانيت واگير داشت  و حماقت واكسن...!

5_ما که خار بودیم👊 گل به فدایش🌸 بچه ندار پایین بودیم👊دارا به فدایش✌️

6_♔🐨 یا رب چه شد که مردان همه جا خار شدند
نامرد صفتان زینت بازار شدند 🐒💀

7_کارما یعنی
من یادم میره
تو یادت میره
ولی زندگی یه دونه میزنه تو دهنت که دیگه یادت نره😂🖐

8_دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست....☝️

9_و خدایی که در این نزدیکیست ...

هیچکدوم😐چیه اینا 

اگه رفتی دیگه تو کوچه ما نیا!....                              چون می‌دونی کینه ایم تو ام می‌خواستم دیگه ببین چه دیوی بشم! برای رسیدن به آرزوهام دعا کنید⁦♥️⁩🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۲ دو عالیه واقعا

مگه نمیگم لایک نکن😡افرین😁😁بیشتر ببین.                        اگه میخوای یکی همیشه دوست داشته باشه تنهات نذاره و وفادارت بمونه ، وقتی از سرکار برمیگردی دورت بگرده و همیشه مواظبت باشه سگ بگیر❤🐕                                                            /خدای من خدای حیوانات است!خدای پاکی ها☺.                       هیچ حیوانی بد/شوم/نحس/نجس/شیطان و.... نیست!!                       بهم بگید اگه   اون عنکبوتی که توی اتاقمون میکشیم تمام  عمرشو فکر میکرده ما دوست و هم اتاقیش هستیم چی؟💔🕷                                                                                      سوالی راجع پت تون داشتین در خدمتم خصوصا سگا😃.     دامپزشک اینده😍        ماکانی ام😎✌🏻شدیدا حامی حیوانات

ولی از ۷ خوشم اومد😂

البته نه واسه بیو گرافی

(فقط موندم بیوگرافی مگه واسه متن و شعره؟ اصولاً واسه یه اطلاعات کوچیک از شخص نیست؟🧐🧐)

لطفاً واسه منم سر نماز یا دعا خوندنتون دعا کنین⁦❤️⁩
2706