2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوراخ شدن لایه اوزون 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2728

global temperatures will continue to rise largely due to greenhouse gases produced by human .activities

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز

The heat is melting glaciers and sea iceshifting precipitation patterns, and setting animals on the move.

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
2738

The direct consequences of man-made climate change include:

• rising maximum temperatures
  • rising minimum temperatures 
  • rising sea levels 
  • higher ocean temperatures 
  • an increase in heavy precipitation (heavy rain and hail)
  • shrinking glaciers
  • thawing permafrost
ممنون 

اینارو از تو سایتا کپی کردم که فقط بهت ایده بده اگر اهل خوندنی خودت تو گوگل سرچ کن یکی دو تا مقاله انگلیسی بخونی میتونی جمع بندی کنی ازش