2137
2106

از نظراخلاقی فرهنگی وموقعیت کارو درامدش چجوره اگه ایناش خوبه  اگه همقد هستید یا شما کوتاهتر هستید خوبه البته شما بلندتر هم باشید شاید مشکلی نباشه ولی کاملا اگاهانه بپذیریدش  تابعدا احساس بدی نداشته باشید وگرنه درواقعیت اصلا  مشکل خاصی  نیستش 

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

چرااین مردای الان اینقدر کوتان اخههه منکه هرکی. برام گفت البته زیادم نبودنا ولی همه قدکوتاه و ریز😭😭بابا مرد باید جذبه هگو هیکل و قدداشته باشههه چرا نیستن اخهه

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
اما لامصب کراشهههه🥺❤ چشماش سبز و عسلییی موهاش فر😁 دماغش ناززز و...

مهم خودتی اگه قد برات ملاک نیس قبولش کن منکه برام خیلی مهمه

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
2050

160 برا مرد خیلی کوتاهه

💙سر گروه رز آبی 💙وزن اولیه 66💙وزن فعلی 62و400💙وزن هدف پاییز 60💙هدف نهایی 55💙تاپیک مانکن های 1400💙    شاید یه روزی مجبور شی همه راهی رو که با دلت رفتی با عقلت برگردی                      
منم 160 اینام

ن خوب نیست کوتاهه

امضامو تا آخر بخون👈این۳۵۳۲۳۵۸۰۶۴ باااار...آقااااا تولو خدا منو تو تاپیکای باحال و جنجالی عکس و جهیزیه و بازی و دورهمی و همه چی تگ کنید من خیلی دختر خوبی هستم🙂🥺#پرچم دشمن شرت ماست😶هنگام شنا مثل ی دست و پا چلفتی،بپا ب مسیر دهن کوسه میفتی😏من ی دخترم👩🏻وقتی دلم میگیره ن دل کسیو میشکنم،ن ظرف میشکنم،ن غرورمو میشکنم...فقط زورم ب این بغض لعنتی میرسه😭همش با خودم میگم بیخیال مهم نیست،ولی بغض گلو و لرزش لبام میگه بیش از حد مهمه...چرا دروغ میگی آرزو میکنم حال دلتون مث ذاتتون باشه🙂حالا خودتون ببینید این نفرینه یا دعای خیر😉من ی عالمه آرزو دارم ک بخاطر تفاوت فرهنگی ک با پدر و مادرم دارم فقط میتونم اونا رو توی قبرم با خودم بغل کنم و بخوابم...برای همیشه😔از همان روزی ک یوسف را برادران ب چاه انداختند...از همان روزی ک با شلاق و خون دیوار چین را ساختند...گرچه آدم زنده بود....آدمیت مرده بود😓من ی وطن دوستم🇮🇷عاشق کشورمم#زنده_باد_ایران_من🇮🇷و همچنین عاشق تاریخ کشورم#زنده_باد_کوروش_کبیر🤴🏻خب خب خب😁مرسی ک امضامو تا اینجا خوندی...حالا میشه برای اینکه ۱۴۰۱ پزشکی دولتی قبول بشم برام صلوات بفرستی و دعا کنی؟فقط ی کوچولو🥺🤏بخدا وقت نمیگیره...اگه خوندید و برام دعا کردید بگید منم برای حاجتتون ۲۰ تا صلوات میفرستم😍😍😍من عاااااشق تک تک نی نی سایتی هام😍

بنظرم قد مهم نیس اگ ادم خوبیع تازه دختر بیاری هم خوشگل میشه خیلی

خودت باش دنیا اصالت را ستایش میکند✌️                 کاربری هزارممه کاربر قدیمی ام نگید تازه واردی والا پیشکسوت نی نی سایتم بترکم دیگ خط ندارم با خط کل اقوام ثبت نام کردم و الکی ترکیدم😂😑 کاربری واسه دو نفره خط هام همشون ترکیدن

من مجردم ولی شوهر زیر ۱۸۰ ندوس  

امضامو تا آخر بخون👈این۳۵۳۲۳۵۸۰۶۴ باااار...آقااااا تولو خدا منو تو تاپیکای باحال و جنجالی عکس و جهیزیه و بازی و دورهمی و همه چی تگ کنید من خیلی دختر خوبی هستم🙂🥺#پرچم دشمن شرت ماست😶هنگام شنا مثل ی دست و پا چلفتی،بپا ب مسیر دهن کوسه میفتی😏من ی دخترم👩🏻وقتی دلم میگیره ن دل کسیو میشکنم،ن ظرف میشکنم،ن غرورمو میشکنم...فقط زورم ب این بغض لعنتی میرسه😭همش با خودم میگم بیخیال مهم نیست،ولی بغض گلو و لرزش لبام میگه بیش از حد مهمه...چرا دروغ میگی آرزو میکنم حال دلتون مث ذاتتون باشه🙂حالا خودتون ببینید این نفرینه یا دعای خیر😉من ی عالمه آرزو دارم ک بخاطر تفاوت فرهنگی ک با پدر و مادرم دارم فقط میتونم اونا رو توی قبرم با خودم بغل کنم و بخوابم...برای همیشه😔از همان روزی ک یوسف را برادران ب چاه انداختند...از همان روزی ک با شلاق و خون دیوار چین را ساختند...گرچه آدم زنده بود....آدمیت مرده بود😓من ی وطن دوستم🇮🇷عاشق کشورمم#زنده_باد_ایران_من🇮🇷و همچنین عاشق تاریخ کشورم#زنده_باد_کوروش_کبیر🤴🏻خب خب خب😁مرسی ک امضامو تا اینجا خوندی...حالا میشه برای اینکه ۱۴۰۱ پزشکی دولتی قبول بشم برام صلوات بفرستی و دعا کنی؟فقط ی کوچولو🥺🤏بخدا وقت نمیگیره...اگه خوندید و برام دعا کردید بگید منم برای حاجتتون ۲۰ تا صلوات میفرستم😍😍😍من عاااااشق تک تک نی نی سایتی هام😍
2087

عکسسسسسس

تو نهایت آرزوها و حاصل عبادات منی عشقم،چ خوبه ک یکیو داشته باشی جای همه ی کسایی ک حسودیتومیکنن دوست ندارن عاشقانه وار دوست داشته باشه اندازه همه ی قطره های بارون دوست دارم تنهاکسم همه کسم،   خیلی کم مونده بهم برسیم بعد دوسال ونیم،انشالله روزی بیام بنویسم بهم رسیدیم،راستی کاربر قدیمیم خودم خودمو ترکوندم ب بدبختی باز عضوشدم:)
شوهر شما چنده؟

185

💙سر گروه رز آبی 💙وزن اولیه 66💙وزن فعلی 62و400💙وزن هدف پاییز 60💙هدف نهایی 55💙تاپیک مانکن های 1400💙    شاید یه روزی مجبور شی همه راهی رو که با دلت رفتی با عقلت برگردی                      

و باز هم مساله حل نشدنی قد 😑

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 یچیزی ک تو نی نی سایت برام عجیبه اینه ک اکثرا پزشک هستن و پزشکی و دندان خوندن و شوهر و یا نامزدشونم پزشکه .مثلا اگ دعوایی باشه میگن همسرم پزشکه ولی خسیسه نامزدم پزشکه اما کتکم میزنه خواستگارم پزشکه ولی بی ادبه .ماشاالله ب سایت پزشکا ...
1718