2137
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

واسه مردا خیلی کوتاس 

خودت چندی؟

واقعا ازدواج میکنید که به آرامش برسین؟! چرا یه لیوان گل گاو زبون نمیخورین؟😐 دو سال خواننده خاموش سایت بودم ، سه بار عضو شدم و بنا به دلایلی خودم رو تعلیق کردم ✋ برای حل شدن مشکلم اگه ممکنه دعا کنید لطفاً 💚
2050

من قدم ۱۶۵ هس 

نمیدونم بخدا این رپ چی داره، ک ننه ها نمیزارن بگوشی هاااااا 😑😫    اهای اونی ک عاشقی بدون اون پسری ک واقعا دوست  داره ب جای لب هات از پیشونیت بو سه میگیره عاقل باش بدون ک عشق واقعیه یا هوسه 😉😊ماک فهمیدیم هوس بود ک و کلی درد کشیدیم لعنت ب هوس هایی ک اسمشو عشق میرارت تو ادمی نبودی ک من عشق واقعیمو ب پات بزارم 😏💔

قد ملاک نیست 

مهم اینکه اخلاق داشته باشه و تورو بخواد

این عطر را که به تنت میزنی،موسیقی آرامی ست با امضای خاص تو!!                                                    که جعلش محال است......!                                      بودنت معجزه نبود ک با رفتنت فاجعه بشه!!!
2143
منم 160 اینام

بچه هاتون ممکنه خیلی کوتاه بشن 

واقعا ازدواج میکنید که به آرامش برسین؟! چرا یه لیوان گل گاو زبون نمیخورین؟😐 دو سال خواننده خاموش سایت بودم ، سه بار عضو شدم و بنا به دلایلی خودم رو تعلیق کردم ✋ برای حل شدن مشکلم اگه ممکنه دعا کنید لطفاً 💚
1718