2737
2734
عنوان

راجب رشته حسابداری سوال دارم

136 بازدید | 5 پست

دوستان من حسابداری آزاد وروزانه فنی حرفه ای قبول شدم بنظرتون کدوم برم ؟؟؟

چارت درسی حسابداری فنی حرفه ای با سراسری وآزاد فرق داره

آیا ؟

خُنُک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش                          بنماند ،هیچش الا هوس قمار دیگر 
در واقع دوتاش یکیه 🤧 چیزی یاد نمیدن به اون صورت باید کلاس بری یاد بگیری

آها از نظر چارت درسی فرق ندارن آخه گفتم شاید چون اون فنیه فرق کنه مثل برقی که از هنرستان میخونی با برقی که از رشته ریاضی میری

بعد مدرک فنی حرفه ایه معتبره ؟میتونم باهاش کار پیداکنم 

خُنُک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش                          بنماند ،هیچش الا هوس قمار دیگر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آها از نظر چارت درسی فرق ندارن آخه گفتم شاید چون اون فنیه فرق کنه مثل برقی که از هنرستان میخونی با ب ...

ببین منظورم از اینکه فرقی با هم ندارن خروجی نهاییش بود دانشگاه بهت حسابدار بودن یاد نمیده چه دولتی چه آزاد حالا چارتش شبیه باشه یا نباشه ... فکر کنم از نظر اعتبار و مدرک دانشگاه آزاد معتبر تر باشه 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2731
ببین منظورم از اینکه فرقی با هم ندارن خروجی نهاییش بود دانشگاه بهت حسابدار بودن یاد نمیده چه دولتی چ ...

آها متوجه منظورت شدم 👌

مرسی عزیزم 🌹