2726

واقعا چقد نعمت داریم و به چشممون نمیاد.مثل همین بویایی که باعث میشه با لذت غذا بخوری.

یک ماه و نیمه غذا خوردن برام عذاب اورترین کار دنیا شده.برام دعا کنید زودتر ویارم خوب شه😭از 6 هفتگی اینجوری ام الان تازه تو 11هفتم.خسته شدم دیگه.

انقد بوها عجیب غریبن.😢تا کی اینجوری ام.نکنه تا اخر بارداری خوب نشه بویاییم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم همینم. سیزده هفته و سه روزم و از شش هفته دارم عذاب میکشم. تهوعم از دوازده هفته خیلی بهتر شده اما ...

برا بچه اولم اصلا اینجوری نبودم.چرا اینجوری شدیم؟من پارسالم کرونا گرفتم کامل بویاییم خوب نشد میگم شاید برا اونه که انقد بوها بدن.بوی غذا که بهم میخوره میرم اون دنیا

منم همینم. سیزده هفته و سه روزم و از شش هفته دارم عذاب میکشم. تهوعم از دوازده هفته خیلی بهتر شده اما ...

میشه اون بوهایی که حس میکنی رو توصیف کنی؟

مزه هام برات بده؟

چیا میخوری پس؟من برنج خارجی میتونم بخورم. و غذای بدون پیاز

برا بچه اولم اصلا اینجوری نبودم.چرا اینجوری شدیم؟من پارسالم کرونا گرفتم کامل بویاییم خوب نشد میگم شا ...

منم برای بچه اولمم حساسیت به بو رو داشتم اما نه تا اینحد.شایدم واقعا به کرونا ربط داره.و سیستم بویاییمون دچار اختلال شده 

👨‍👩‍👦‍👦
منم برای بچه اولمم حساسیت به بو رو داشتم اما نه تا اینحد.شایدم واقعا به کرونا ربط داره.و سیستم بویای ...

منم برا بچه اول فقط از بو پیاز بدم میومد و ماهی.ولی الان همممه چیز حتی نون😭واقعا زندگی خیلی سخت شده

میشه اون بوهایی که حس میکنی رو توصیف کنی؟ مزه هام برات بده؟ چیا میخوری پس؟من برنج خارجی میتونم بخو ...

از بوی جوش خوردن برنج خصوصا برنح محلی حالم خیلی بهم میخوره و کلافه میشم. از بوی بعضی مایع ظرفشویی ها مخصوصا با اسانس توت فرنگی عذاب میکشم.از بوی شلغم که داره میپزه . از بوی چای بوی انبه و...

👨‍👩‍👦‍👦
منم برا بچه اول فقط از بو پیاز بدم میومد و ماهی.ولی الان همممه چیز حتی نون😭واقعا زندگی خیلی سخت شده

من به امید اینکه تمام این اذیتا مثل بچه اولم تا ۱۶ هفته ازبین میره دارم تحمل میکنم به خودم امید میدم میگم لااقل دو سه هفته دیگه خوب بشم .😣 درکت میکنم خیلی آزاردهنده ست

👨‍👩‍👦‍👦
2706