2726
عنوان

حالم خیلی بده دعام کنید

92 بازدید | 5 پست

ی زندگی داغون دارم هیچ دلخوشی جز بچه هام ندارم شوهرم ازم پول میخواد از بابام کمک خواستم نداد از خیلی ها کمک خواستم کوتاه نمیاد حتی رفتم کلیه ام رو بفروشم از شدت ناچاری اما حتی اونم نشد به خاطر سزارین خیلی اذیتم می کنه منو می زنه فحش میده مادرم فوت کرده بابام راه نمیده خونه اش به مادرم هم فحش بد میده دلم شکسته جایی ندارم برم هر شب کتک هر شب گریه هر شب تصمیم می بگیرم فردا فرار می کنم فردا میرم اما نمی تونم پا گیر بچه ها شدم از خودم بدم میاد دلم گرفته می خوام برم پیش ی خیر اما امیدی هم ندارم همش میگم اونم نمیشه الان هیچ کس کمک نمی کنه حتی پدر چه برسه غریبه دیگه امیدی ندارم اگر دخترم نبود حتما خودمو می کشتم خسته شدم 

کاربر جدید نیستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا شوهرت ازت پول میخواد

چون جهیزیه نداشتم الان ک ورشکست شده میگه بابات باید پول جهیزیه رو بده گاهی هم میگه تقصیر تو بود ضرر کردم کلا طلبکاره

کاربر جدید نیستم 
برو خیریه انشالله کمکت میکنند

خیریه خیلی جاها رفتم کمک نکردن اون جا فقط کمیته امداد اونم در خدا صد هزار تومن نه به من  اینقدر زیاد ی خیر پیدا کردم شخص نه خیریه اما امید ندارم

کاربر جدید نیستم