2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم لیمو تزش پوست رو خراب میکنه استفاده مداومش 

خودش رنگدونه میاره 

روشای طبیعی هیچوقت موندگار نیستباید تکراربشه 

بهترین کار نپوشیدن لباس زیر یا نخی پوشیدنشه

و لایه برداری کردن و استفاده از اسکراب 

🤍🌱 
2731

من خودم از حنا استفاده کردم

لطفا امضامو تا آخر بخونید: کاربری چندممه. لطفا قبل از این که تعلیقم کنید اخطار بدید. معمولا آدم دلتنگی هستم. دلم حتی برای بقال سر کوچه هم تنگ میشه. گاهی هم دلم برای بدترین آدمای زندگیم تنگ میشه چون خوبیاشونو هم دیده بودم. بیاید برای رفته‌های زندگیمون فاتحه بفرستیم. اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلبمون نه. سفرشون به سلامت. اگر تو تاپیکی سوال دارویی داشتن یا میخواستن فیلم، سریال، کتاب یا موزیک بهشون معرفی بشه، منو تگ کنید. جریان نام کاربریم اینه که چند سال پیش یه دوست مجازی داشتم که تو چت‌روم گُلدچت باهم آشنا شده بودیم. نام کاربریش دختر خوب بود و اسمش نازنین‌شکیبا. از یه روزی به بعد دیگه تو یاهومسنجر آنلاین نشد. خطش هم خاموش شد. از اون روز همه‌جا نام کاربریمو میذارم دختر خوب به امید این که پیداش کنم. مادرم بیماری نوروپاتی داره. میشه برای سلامتیش و بهبودیش یه صلوات بفرستید؟ ممنونتون میشم.
عزیزم لیمو تزش پوست رو خراب میکنه استفاده مداومش  خودش رنگدونه میاره  روشای طبیعی هیچوقت ...

واقعا لیموترش بدتر تیره میکنه؟

جوش شیرین چی اونم خوب نیس؟

آخه من کشاله های رانم خیلی تیرس واقعا پیش همسرم خیلی خجالت میکشم...

اسکراب هم سفید آب استفاده میکنم

تیرگیش رفت کامل؟ میشه نحوه مصرف و مدتی که استفاده کردی رو بگی؟

کامل نرفت ولی خیلی کمرنگ‌تر شد

حنا رو با آب قاطی میکردم 1 ساعت میذاشتم جاهایی که سیاهه

4 ماه انجام دادم

هفته‌ای سه بار

لطفا امضامو تا آخر بخونید: کاربری چندممه. لطفا قبل از این که تعلیقم کنید اخطار بدید. معمولا آدم دلتنگی هستم. دلم حتی برای بقال سر کوچه هم تنگ میشه. گاهی هم دلم برای بدترین آدمای زندگیم تنگ میشه چون خوبیاشونو هم دیده بودم. بیاید برای رفته‌های زندگیمون فاتحه بفرستیم. اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلبمون نه. سفرشون به سلامت. اگر تو تاپیکی سوال دارویی داشتن یا میخواستن فیلم، سریال، کتاب یا موزیک بهشون معرفی بشه، منو تگ کنید. جریان نام کاربریم اینه که چند سال پیش یه دوست مجازی داشتم که تو چت‌روم گُلدچت باهم آشنا شده بودیم. نام کاربریش دختر خوب بود و اسمش نازنین‌شکیبا. از یه روزی به بعد دیگه تو یاهومسنجر آنلاین نشد. خطش هم خاموش شد. از اون روز همه‌جا نام کاربریمو میذارم دختر خوب به امید این که پیداش کنم. مادرم بیماری نوروپاتی داره. میشه برای سلامتیش و بهبودیش یه صلوات بفرستید؟ ممنونتون میشم.
2738
واقعا لیموترش بدتر تیره میکنه؟ جوش شیرین چی اونم خوب نیس؟ آخه من کشاله های رانم خیلی تیرس واقعا پی ...

دکتر پوست برو اوکی میشه 

مواد طبیعی یا اصلا تاثیر نمیزاره یا بزاره در حد دو سه روزه عزیزم

لیمو ترش بخاطر اسیدی بودنش خیلی پوستو خراب میکنه 

ی وخت ب خودت میای میبینی چروک شده اون قسمت 

سفید ابم خوبه با کیسه خیلی اروم ماساژ بده 

اسکرابم بزن خیلی تاثیر داره 

🤍🌱 
واااای چهار ماااااه  من‌خیلی تنبلم که🙄 بعد قرمز نمیشدی؟

حنا سفید