2137
2106

رفتم مسجد بعد از مدت ها  یک سال کنکور و یه سال هم کروناو ازدواج چند کیلو اضافه کردم .... با کلی ذوق رفتم مسجد  خانومه برگشته میگه مبارکه نامزد کردی و ایناو... قیافت عین زنا شده... زن شدی؟ حالا من کاری نکردم و کلی مراقب بودم  .... حالم بده بخاطر تهمتش

بچه ای ها،چیزی نگفته که 

ژَ وی دنیا بی وفا مَ ندی خیرو بهرَ!😔برای تو، برای چشمهایت برای من برای دردهایم💔💔برای ما، برای این همه تنهایی ای کاش خداکاری کند💔

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

چه ادم فضول و سمی ازین ادما فقط دوری کن و بهشون اهمیت نده 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
2050

منم با عنوانت موافقم ولی مشکل من کجا و مشکل تو کجا

دل شکستی و شبی یک نفر از جنس خودت،خنده تلخ به چشمان ترت خواهد زد 💔   کاربرایی که به هر دلیل بهم بی احترامی کردن نه تو تاپیکام شرکت کنن نه ریپلای کنن من جمله کاربر قلعه ،آنسیا۱، مارال_، elinalooove ،hezaroyek ،tafita و اونایی که از قلم افتاد ولی خودشون میدونن کی و کجا توهین کردن

فک نکنم نیازی به بخشش شما باشه

تهمت که نزده چون اولا متاهل و عقد کرده ای و زن شدن شما حلاله و مشکلی توش نیست

بعدشم اکثرا کسی چاق بشه میگن عین زنا شدی یعنی سنت بزرگتر نشون میده  منظورشون رابطه نیست

لطفابرای نیتم صلوات بفرستید،بگید منم بفرستم براتون ،ممنون😊
2143

پهههه 😃

خب میگفتی آره که چی حالا

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2051