2703
2553
عنوان

مامانایی که نوک سینه نداشتید

61982 بازدید | 41 پست
مامانایی که نوک سینه نداشتید چه طوری به نی نی شیر دادید؟ دخترم دو ماهشه و تا الان با رابط بهش شیر دادم.الان یه کم بهتر شده ولی باز هم خیلی کوچیکه. بچه به این رابط عادت کرده و حاضر نیست خود سینه رو بگیره. تو رو خدا بگید چه کار کنم. شیرم داره کم میشه کمککککک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خواهر منم همینطوری بود....تو بیمارستان روز اول زایمانش یه سورنگ معمولی( از این نازک ها نه )بهش دادن ... سرشو کندن اونجاییی که سر سوزن بهش وصل میشه تا کمی پایینترش....و گذاشتننش رو نوک سینه طوری که انگار میخواستن چیزیو بکشن تو سورنگ...و نوک سینه رو کردن توش و کشیدن حسابی و نگه داشتن تا چند دقیقه... تو هم همینطوری ادامه بده و البته قبلش چربش کن...درد داره ولی چاره سازه...
چه دوستم داشته باشی و چه ازمن متنفر باشی در هر صورت بهم لطف میکنی
چون اگه دوستم داشته باشی تو قلبت هستم و اگه ازم متنفر باشی تو ذهنتم...
2720
اهان
مریم جون من شنیدم همش نباید با رابط داد باید کمی از رابط استفاده کرد و نوک سینه که زد بیرون بزاری سریع تو دهن بچه
البته باز توخودت تجربه داری اما بعضی مامانا اینو گفتن
همسرم بهترینم دوستت دارم
مامان رهام جان شما از حالا این کارو بکن تو بعضی از این کلاس های قبل از بارداری این کارو توصیه میکنن واسه اونایی که سر سینه ندارن..منم خودم همینطوری هستم و الان 21 هفتم هست... 1 ماه دیگه این کارو شروع میکنم...
چه دوستم داشته باشی و چه ازمن متنفر باشی در هر صورت بهم لطف میکنی
چون اگه دوستم داشته باشی تو قلبت هستم و اگه ازم متنفر باشی تو ذهنتم...
2714
من که نوک سینه نداشتم

بیچاره شدم دو ماه تموم اینقدر گریه و ناراحتی آخرش هم موفق نشدم نگرفت که نگرفت

با سرنگ میتونید نوک سینه رو بیارید بیرون

اگر بچه سینه رو مک بزنه نوکش بیرون میاد
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
2706