2703
2553
عنوان

ازین دابسمشای قرتی پرتی

127 بازدید | 14 پست

بچه ها چجوری یاد بگیرم رو آهنگ دابسمش برم؟ازینایی که با عشوه میرن😅😅

خیلی دلم میخاد یاد بگیرم ولی شبیه خر شرک میشم:)

عروس کوچولوی سایت🤘👰  کاربر قدیمیم😘                                                            همونی که هرچی میخوره چاق نموشه🥺                                  گیمرِبیکارِبدبخت🎮🧸                                                          عاشق عروسکای رنگارنگ و گلای خوشبو😍💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اونا کلی عمل و تزریق ژل و میکاپ دارن +کلی افکت و ادیت 

عه سلام چن وقتی بود ندیده بودمت تو سایت

نه من مشکلم قیافم نیس همه چی خوبه حرکتام مثل اونا نیس انگار حالتایی که به چشم و لباشون میدن

عروس کوچولوی سایت🤘👰  کاربر قدیمیم😘                                                            همونی که هرچی میخوره چاق نموشه🥺                                  گیمرِبیکارِبدبخت🎮🧸                                                          عاشق عروسکای رنگارنگ و گلای خوشبو😍💐
2714

کاری نداره اما خز شده 😕

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  
چیه میخوای از اینستا پول مفت در بیاری 😆😆😆بلد شدی به ما هم بگو خواهر 

اینستا برا چیمه برا شوهرم میخام دلبری راه دور🤣

عه سلام چن وقتی بود ندیده بودمت تو سایت نه من مشکلم قیافم نیس همه چی خوبه حرکتام مثل اونا نیس انگار ...

سلام عزیزم هستم ی ذره درگیرم کمتر میام😅❤️

اگه اینطوره پس رو زبان بدنت کار کن احتمالا مشکل از اونه 

|Niloofar| اگه دوس داشتی دعا کن منو عشقم بهم برسیم💚
سلام عزیزم هستم ی ذره درگیرم کمتر میام😅❤️ اگه اینطوره پس رو زبان بدنت کار کن احتمالا مشکل از اونه& ...

باش عزیزم خوشحال شدم دیدمت مرسی❤

2706