2726
عنوان

کجایی چیکا میکنی👦

| مشاهده متن کامل بحث + 653 بازدید | 109 پست
نمیتونم تصور کنم مردی این موقع بیاد فضای عمومی و جویای احوال فی الحال بانوان دیگه باشه    

من کلی پرسیدم بزرگوار

خدایا من درکلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تویی دارم تو چون خود نداری👦
پام شکسته دارم از درد میمیرم 

سلام آبجی جونم بلا به دور عزیزم ان شاءالله زود خوب میشی 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مسجدم..مامانم با دوستش میحرفه منم تنا زل زدم ب دک و دیوار

قبول باشه ایشالا

خدایا من درکلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تویی دارم تو چون خود نداری👦
2728
هیچی دراز کشیدم بعدم تو نی نی سایت از این تاپیک به اون تاپیک ویراژ میدم😂😂

خوش باشین

حال و روز و اوضاع م خیلی مساعد نیست در کل در حال حاضر

ولی یِ حس و حال معنوی عجیبی اومد سراغ م ... یِ حال خاص ،میبینید یِ وقتایی حال و هوامون یِ جور خاصیِ ،مث همیشه نیست ،یِ جورایی مث حالت خلسه ،حس و حال متفاوت و خوب بی دلیل ... الان سبک م و امیدوارم نوید خوبی ها و خوشی ها باشه...

خونه داییمم تو نی نی سایتم😐🤞

خوش بگذره وجود خودتون و عزیزانتون بی بلا

خدا نی نی تو حفظ کنه😍

😍فداتشم ممنون❤

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
حال و روز و اوضاع م خیلی مساعد نیست در کل در حال حاضر ولی یِ حس و حال معنوی عجیبی اومد سراغ م ... ی ...

آیت الکرسی و زیارت عاشورا بخوانید

تضمین میکنم حالتون بهتر میشه

کلی به زندگیتون برسید بزرگوار نه به احوال فی الحال بانوان  شادکام باشید

حسم میگه ازجای دیگه اعصابتون خورد شده

اما دعا میکنم حالتون خوب بشه

2706