2157
2106
عنوان

کجایی چیکا میکنی👦

653 بازدید | 109 پست

همین الآن و درحال حاضر🙏

خدایا من درکلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تویی دارم تو چون خود نداری👦

نشستم

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نازگلم مامانی خیلی منتظر گرفتنه دستای کوچولوته😍زود بیا پیشمون👼🤰خوشبختی یعنی یه فرشته از جنس خودت تو دلت باشه😍🧚‍♀️پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

دارم سیگار میکشم 😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

به شما ربطی داره؟!   

امروز برای امام زمانت صلوات فرستادی؟ 🥺             درسته عین آدم رفتار نمیکنم، ولی ته ته ته قلبم رو دوسش دارم، میدونم گاهی با رفتارا و کارایی که نباید میکردم آزارش دادم ولی دوست نی‌نی سایتی عزیز اگه رفتار بدی از منو و امثال من دیدی به پای اسلام و دین و مذهب نذار، مشکل از ماست نه پیر و پیغمبر، اگه بدی دیدی از ما بنویس پای نادونی خودمون، اگه خوبی دیدی بدون منشأش جای دیگس😘❤️                                                                                       در ضمن اگه تاپیکی مغایر قوانین سایت زده بشه گزارش میزنم حالا اسمشو هرچی میخوای بذار، عقده ای، عقب مونده، اُمُل.... هرچی فقط مواظب زبونت باش که فرهنگتو نشون میدهشهید مدافع حرم شهید عجب گل غلامی   پیشنهاد میکنم این تاپیکم که درمورد یکی از شهدای مدافع حرم هست رو بخونید ❤️❤️❤️. ⛔خوبه گفتم درخواست دوستی ندین😐، درخواست ندین من قبول نمیکنم، لطفا ناراحت نشید، کارید دارید توی خود تاپیک بگید، اگه دیدید زدم لغو دوستی ناراحت نشید چون گفتم همون اول که قبول نمیکنم⛔   
2050

نشستم دارم شیر کاکاو میخورم 😁😁

فکر اینکه اون بزرگ شده و وقت ازدواجش رسیده و کارت عروسیش برسه دستم داره دیوونم میکنه🥀💔فکر اینکه تو لباس دومادی کنار یه دختر دیگه ببینمش داغونم میکنه🖤😔فکر اینکه به یکی دیگه دست بزنه مث گلوله قلبمو میدره🙃🥺

جنایت به وقت نی نی سایت! 

شخصی که وسواس چیزی غیر طبیعی را داشته باشد منحرف است توسط این وسواس او تمام هوشمندی خود را از دست می‌دهد هوشمندی از طبیعی بودن رشد میکند. هوشمندی سایه طبیعی بودن و خود انگیخته بودن است                            انسان وسواسی و منحرف محكوم به حماقت است،زیرا او پیوسته با خودش در نزاع است، تمام انرژی او به مصرف نوعی جنگِ داخلی می‌رسد                          کسی که با طبیعت بجنگد زشت و ناپاک است.                       و نتیجه نهایی فقط حماقت است و بس.. 
2143

خونه، دارم مثلا درس میخونم😂

از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران، رفتم از کوی تو لیکن عقب سر نگران، ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی، تو بمان و دگران وای به حال دگران
2051