2726

معلمم سال اولمه 

همیشه یادمه معلمم که تاریخ ادبیات درس میداد همه خواب بودن سرکلاس😶😑

مثل داستان تعریف کنم دوست دارند بنظرتون؟

خیلی ذهنم مشغول این موضوع شده 

دوست ندارم جلسه اول براشون کسل کننده باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر منم داستان گونه خیلی جذابه.وسطش یه خرده شوخی و دست انداختن و اینا هم باشه.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2728

خوشبحالت 🥺

میتونی راجع به زندگیه اون شخص ی تحقیق بکنی اگر داستان جالبی تو زندگیش  داره در کنار مطالب کتاب هم بگی

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

من یادمه معلم ادبیاتم درمورد زندگینامشون واتفاقات جالب شاعراونویسنده ها تعریف میکرد یه تیکه ازکتاباشونو برامون میخوند

چه مقطعی دبیرستان؟

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀

من که  دوس دارم این قسمت رو خیلی جذب معلم هایی میشم که آگاهی خیلی بالایی دارن در این باره و سواد حرف زدن دارن یه سری داستان درباره فرد تعریف میکنن که همه چی یادت می مونه 😍

دوست دارم با خودتم که داری اینو میخونی....♡

ولی میدونی چی منو جلب می‌کرد وقتی سر درس تاریخ ادبیات بودم؟ اینکه کتابو نگاه میکردم و می‌دیدم اینی که معلم داره میگه تو کتاب ننوشته.مرتبط با موضوع ولی خارج از کتاب داره حرف میزنه.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

اره داستان

مخصوصا عشقی عاشقی

مثلا معلم ادبیاتمون از شیرین و فرهاد میگفت 

میگفت شیرین تو ادبیات پارسی یک زن ایرانی قویه

خودش حرف میزنه به فرهاد درس زندگی میده و دلش رو نمیشکنه

ولی لیلی هیچ جایی هیچ دیالوگی نداره و خودش حرف نمیزنه

همیشه پدرش به جاش حرف میزنه

لیلی و مجنون عرب هستن

(عربا عشقن هموطنامون این مثال استادمون بود ناراحت نشید)

اینجوری آثارشون رو معرفی کن

با دنیا طنز برخورد کنیم✌💚🌻 وزن شروع ۷۰ وزن فعلی ۵۸✅.رسیدم به هدفم💪

ما یه سال یه معلم داشتیم خیلی باحال بود اصلا کاری نداشت باهامون از کلاس می‌برد حیاط امتحان بدیم بعد وسط امتحان میگفت بریم کلاس وسط راه وقت میداد واسه تقلب همیشه آخر ساعت وقت استراحت میداد نیم ساعت 

من عاشق تاریخ ادبیات بود عااااااشق البته نه برای امتحان تشریحی  تستی دوست داشتم بخونمش تو کنکور هم بخش تاریخ ادبیات تخصصی رو بدون غلط زدم ده تاش رو 

سعی کن روخونی وار درس ندی چیزای خارج کتاب و واقعیتای زندگی شاعرا و نویسنده رو داستان وار واسشون تعریف کن خیلی خوب میمونه تو ذهنشون

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 
2706