2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من استفاده مردم، عنبر نساراش از شکلش مشخصه خیلی خوبه، برا عفونت، ولی تو دوره استفاده نکن

اخه اینی که من خریدم پودرش کردن 

من الان ۱۰ روزی هست لکه بینی دارم ینی نیمشه استفاده کنم؟

2714
اخه اینی که من خریدم پودرش کردن  من الان ۱۰ روزی هست لکه بینی دارم ینی نیمشه استفاده کنم؟

چرا درسته نگرفتی؟؟ والا یه دکتر طب سنتی به من گف تو دوره استفاده نکن چون ب رحم آسیب میزنه

چشم دنیا بشود کور تو مستانه بخند

شاید زخمی. عسل تزریق کن

آمین شود هر آنچه می پنداری....الهی که خدا به همه اونایی که نی نی میخوان، نی نی سالم و صالح بده. خدای مهربانم نی نی منم سالم بهم برسون. خدای خوبم من غیر از تو کسی ندارم. نا امیدم نکن
من الان  ۱۰ روزه لکه بینی دارم میشه استفاده کنم؟

فقط شیاف ماریانای اصل ماهی یدونه بزار هیچوقت سوزش و خازش و عفونت نمیگیری

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
میشه بپرسم چرا واسه مشکلت دکتر نرفتی؟ 

دکتر رفتم گقت کیست داری رفتم سونو گفتن نداری گفت هورمونات به هم ریخته ازمایش دادم مشکل نداشت اخر سر گفت بخاطر تغییر فصل ایناس چیز مهمی نیس

2706