2703
2553

رو پسر همسایمون کراش زدم چنوختی میشه، حالا چجوری رفتار کنم تا اونم جذبم بشه  

اهل دوس پسر بازی ام نیسم، کلا تو بیرون خیلی سر سنگین و خانمم  

فک میکنم اگه به محل ندادنم ادامه بدم، اون اگه حسی ام نسبت بهم داشته باشه، جلو نمیاد  

اگه تجربه دارین بگین🤭🤭

وقتی دیدیش کم محلی کن اخم کن یا پوزخند بزن ک تو ذهنش بمونی و کم کم دربارت کنجکاو شه

مشاور پوست و مو پیج اینستا nazanin_amozegar26       علاقه مند به طب سنتی     دعا کنید مادر چند جین فرزند سالم صالح و مطلح بشم و بارداری راحتی رو طی کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ما اگه بلد بودیم الان بچمون کلاس اول بود😕

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2456

طبیعی باش 

پسرا از ساده بودن خوششون میاد 

دخترونه باش 

خیلی آرایش نکن 

لباس دخترونه بپوش 

دخترونه رفتار کن 

از همه چی بهتره 

منو ساقی جونم با هم دیگه خواهریم😍سلامتی همه خواهرا راستی ۳ ماه دیگه خاله میشممممممم😍تیکر بارداری خواهرمه
برای چی??

سلام عزیزم خوبی چه خبرا ندیده بودمت ی مدت من نمیبينم یا خودت نیستی ؟ 

منو ساقی جونم با هم دیگه خواهریم😍سلامتی همه خواهرا راستی ۳ ماه دیگه خاله میشممممممم😍تیکر بارداری خواهرمه
2714
الان تقریبا اینجوری ام، اهل آرایش نیسم، اما تو بیرون مغرور میشم اصلا رو نمیدم

باید رو بدی نمیشه که همش اون پیش قدم بشه 

2706