2157
2106

رو پسر همسایمون کراش زدم چنوختی میشه، حالا چجوری رفتار کنم تا اونم جذبم بشه  

اهل دوس پسر بازی ام نیسم، کلا تو بیرون خیلی سر سنگین و خانمم  

فک میکنم اگه به محل ندادنم ادامه بدم، اون اگه حسی ام نسبت بهم داشته باشه، جلو نمیاد  

اگه تجربه دارین بگین🤭🤭

وقتی دیدیش کم محلی کن اخم کن یا پوزخند بزن ک تو ذهنش بمونی و کم کم دربارت کنجکاو شه

مشاور پوست و مو پیج اینستا nazanin_amozegar26       علاقه مند به طب سنتی     دعا کنید مادر چند جین فرزند سالم صالح و مطلح بشم و بارداری راحتی رو طی کنم 

ما اگه بلد بودیم الان بچمون کلاس اول بود😕

هروقت دلتون گرفته بود بگین براتون ایه الکرسی بخونم. لطفااا شما هم منو خیلییی دعا کنین ، دعا کنین به سه تا آرزوم برسم. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.🙏🏻🥺 اگه میتونی برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🥺.

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

طبیعی باش 

پسرا از ساده بودن خوششون میاد 

دخترونه باش 

خیلی آرایش نکن 

لباس دخترونه بپوش 

دخترونه رفتار کن 

از همه چی بهتره 

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منو ساقی جونم با هم دیگه خواهریم😍سلامتی همه خواهرا راستی ۳ ماه دیگه خاله میشممممممم😍تیکر بارداری خواهرمه
برای چی??

سلام عزیزم خوبی چه خبرا ندیده بودمت ی مدت من نمیبينم یا خودت نیستی ؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منو ساقی جونم با هم دیگه خواهریم😍سلامتی همه خواهرا راستی ۳ ماه دیگه خاله میشممممممم😍تیکر بارداری خواهرمه
2050

من رو ‌پسر همسایمون کراش زدم یه دفعه مزاحمم شد به گوه 

خوردن افتادمفکر نمیکردم انقدر بیشعور باشه

هر کدوم از تاپیک هامو که می‌خونید به تاپیکای قبلیمم سر بزنید شاید خوشتون بیاد 🙃 اگه خوشتون اومد لایک کنید ❣️
الان تقریبا اینجوری ام، اهل آرایش نیسم، اما تو بیرون مغرور میشم اصلا رو نمیدم

باید رو بدی نمیشه که همش اون پیش قدم بشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2143
سلام عزیزم خوبی چه خبرا ندیده بودمت ی مدت من نمیبينم یا خودت نیستی ؟ 

سلام نازنینم😍😍😘😘 خیلی ممنونم

امیدوارم شما هم خوب و سلامت باشید💗 اره دو سه روزه کمتر میام چون کلاسام شروع شدن دیگه مثل قبل فعال نیستم .😂😁 ببخشید شما منو میشناسین?💋❤ چون من قبلا ندیده بودمتون نکنه کاربری تون رو عوض کردین

اگر بهت گفتند نمی تونی کاری رو انجام بدی فقط بهشون بخند بعدا میفهمن  که چرا بهشون خندیدی
چیکار کردی باهاش؟؟😂😂

هیچی دیگه انقدر جیغ زدم سرش بیشعور رو تا مامان پسره اومد نجاتم داد 😂😂 بیشعور میخواست بوسم کنه 

هر کدوم از تاپیک هامو که می‌خونید به تاپیکای قبلیمم سر بزنید شاید خوشتون بیاد 🙃 اگه خوشتون اومد لایک کنید ❣️
2051