2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اقایی متولد فروردین مرداد یا اذر افتاده کنارت خیلی به فکرته احتمالش زیاده بچه دار بشی انشالله گلم ان ...

لطفا برام بگیر اسمم لیلا اسم مادرم گل بی بی 

شوهرم چرا اینقد باهام سرد شده؟ چرا نادیده میگیرتم؟ 

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖
2738
نیت تو دلم‌گفتم

عزیزم اکثرا میگن نیت رو اما برات کارت کشیدم 

خیلی ناراحتی انگار از چیزی و به یک سری مسائل پشت کردی و بیخیالش شدی یه پولی به دستت میرسه یا یه خرید ماشین افتاده یه زن بیوه یازن  بدجنس افتاده ک اطرافت حسادت میکنه بهت انرژی منفی زیاذه دورت خیلی تو چشمی 

عزیزم ووسه منم بگیر ب نیتت حمد و صلوات میخونم

اسمم زینب 

مادرم غالیه

بابک 

دنیا 

نیتم احساسیه میخوام بدونم بهش میرسم و خوشبخت میشیم باهم یا نه 

ممنونت میشم بهم بگی گلم

کاربری دست خودم و ابجیمه
برا ایشون بگیر اسمش مهدیه مادرش عذرا تا بهمن ماه ازدواج میکنه؟

احتمالش ریهه ک متاهل بشه یه اقایی جوون میبینم ک در گذشته ایشون بوده و شکست داشتن  اما خوب میشه انشالله اره زیاده درصد احتنالش 

2706