2703
2553
اسم خودم نرگس  مادرم اعظم  مصاحبه دانشگاه قبول خواهم شد یا نه ؟

اره عزیزم احتمالش زیاده بعدش شادی رفاه و آسایش بدنبال داری یک وعده زمانبر جوابش میاد دست پر برمیگردی ازین موضوع و یک دیدارم داری با یه اقایی ک. مقام داره ممکنه متولد دی باشه مرد سن و سال دار هستش خودتو میبینم ک خیلی نگرانی و تلاش زیادی کردی 

میشه درخواستمو قبول کنی دوست عزیز؟ من امروز بدجور دلم شکسته اینجام نمیتونم اسم بدم😭

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلا خدا خیرت بده مریم مادرم کبری میخوام ببینم کسی تو فالم هست قراره چه اتفاقی برام بیوفته اصلا ازد ...

ببین عشقم فعلا ازدواج ندیذم اما پیشنهاد داری انگار تو گذشته یه نفر ازت مخفی کاری کردی و چیزی باعث ناراحتیت و دو دلیت شده یه سفر میری ک تو این سفر ممکنه کسی بیاد سمتت یکم استرس میبینم برات ذهنتو آزاد کن

2456
فاطمه خودم کبری ننم امسال بچه دار میشم؟🥺 دمت گرم😘

اقایی متولد فروردین مرداد یا اذر افتاده کنارت خیلی به فکرته احتمالش زیاده بچه دار بشی انشالله گلم انگار مراجعه داشتی به دکتر یه پولی هم خرج کردی اما بعدش ناراحت شدی مشملاتت حل میشه حاجت روامیشی 

2714
اقایی متولد فروردین مرداد یا اذر افتاده کنارت خیلی به فکرته احتمالش زیاده بچه دار بشی انشالله گلم ان ...

خوشحالم کردی خوشحال شی ایشالا❤️❤️❤️

خیلی ممنونم انشالله توعم حاجت روا میشی😘

بازم صلوات مهمون من🙃💝

لطفا برام بگیر اسمم لیلا اسم مادرم گل بی بی 

شوهرم چرا اینقد باهام سرد شده؟ چرا نادیده میگیرتم ؟ 

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖
اقایی متولد فروردین مرداد یا اذر افتاده کنارت خیلی به فکرته احتمالش زیاده بچه دار بشی انشالله گلم ان ...

خب عزیزم اسمم نگین ...بگو من آخرش معلم ابتدایی میشم یا دبیر شیمی؟

خدایا شکرت💫🌱🧡
2706