2737
2734
از ساب مو ، عشق، رفع محدودیت خانوادگی و خیلی الان دو ساله باهاش آشنام و خیلی بیخیال گوش میدادم درگیر ...

😍

از کانال دیدیشون؟اگه اره لطفا بگو چ کانالی 😍❤

مرسیی

<<♡میشه برای رسیدن به عشقم یه صلوات مهمونم کنی؟♡>>

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار سابلیمینال اینه که فیلترای ذهنتو که مانع رسیدن به هدفت میشه بر میداره عزیزم تو حالتی باشی که ...

مرسیی عزیزمم منم میخوام رنگ موهام تغییر کنه و چشام امیدوارم جواب بده 🥴

2731
😍 از کانال دیدیشون؟اگه اره لطفا بگو چ کانالی 😍❤ مرسیی

بله کانال سابلیمینال مجیک تو گوگل بنویسی میاره برات گلم اگه تلگرام داری آیدیمو میدم پیدا نکردی اونجا برات میفرستم

😐
2738

با احترام اعتقاد ندارم 

مگ میشه رنگ چشم با این چیزا تغییر کنع آخه

هَمرهِ موج میـ شَوَم راهیِ اوج میـ شَوَم ^^                                دختر  باهوش و عاشق درس و کتاب :)  INTP ♡    

من اره بیناییم بهتر شد چشمام ظیفه بدون عینک خیلی اذیت بودم ساعت نمیدیدم تار بود تار بودنش عذایتم میکرد خیلی ولی یه دوره ۲۰ روزه گوش دادم البته با مدیتیشن حالا عقربه های ساعت می بینم بیشتر وقتا توی خونه بدون عینکم فقط بیرون میزنم گاهی بیشتر توی شب حالا می خوام دوباره شروع کنم دورش شیش ماست 

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت مذهب خداست......          گروه آبی💙💙 وزن ۶۵ حدف ۵۵                  
بله کانال سابلیمینال مجیک تو گوگل بنویسی میاره برات گلم اگه تلگرام داری آیدیمو میدم پیدا نکردی اونجا ...

مممنون گلمم تا بگردم ببینم پیدا میکنم😘💖

من اره بیناییم بهتر شد چشمام ظیفه بدون عینک خیلی اذیت بودم ساعت نمیدیدم تار بود تار بودنش عذایتم میک ...

چ خوببب امیدوارم واسه منم جواب بدنن 

2706