2737
2734

آره دیدم خیلی بده منم بدم میاد

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سعی کن یه هزارتومنی از حقوقت خرج خونه نکنی اونوقت میفهمن باید خودتو بدون حقوقت ببینن و نسل همچین موجوداتی کم کم تموم میشه که بخاطره درامد یه خانومو انتخاب نکنن.. البته خانوما هم همینجورین بخاطر شغل و درامد طرفو انتخاب میکنن

مادرشوهر منم برا پسر بزرگش دنیال یه زن شاغل هس

منم واقعا حس بدی داشتم ولی عادت کردم

خودمم یه چن ماه دیگ میخوام برم سرکار انشالله 

واس همین برام مهم نیس دیگ 

حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                        انقدر بزرگه تنهایی این «زن» که حتی تو دریا نمیشه غرقش کرد
2738

طرف خرج خودشو میده دیگه 

عیب نداره اغلب دخترای مستقل شوهرای خوبی دارن چون بگه بالا چشت ابرو میزاره میره 

مجبور نیست شوهر و خانواده بدو تحمل کنه 

با آدم بی ادب دهن به دهن نمی زارم. ترجیح میدم نی نی یارو تگ می کنم اون ادبشون کنه😺
سعی کن یه هزارتومنی از حقوقت خرج خونه نکنی اونوقت میفهمن باید خودتو بدون حقوقت ببینن و نسل همچین موج ...

من کار بوسیدم گذاشتم کنار.خخخ .درسته زن ها هم همینطورن.اما مرد باید زندگی اداره کنه و خرج خونه بده برای همین زن ها دنبال شغل و کار مرد هستن.اما اگه زنی توی خونه پول خرج می کنه لطف کرده

2706