2737
2734
این چیزی که در موردش صحبت میکنم برنامه نویس واقعی هست که بله بحثش خیلی مفصله و کار یک سال دو سال نیس ...

🌺

با آدم بی ادب دهن به دهن نمی زارم. ترجیح میدم نی نی یارو تگ می کنم اون ادبشون کنه😺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ایشون دانشگاه نرفتن تو یوتیوب هم چنل دارن  البته شرایط خارج از ایران فرق میکنه  چون اونج ...

میشه ایدی پیج یا چنل یوتیوب ماش رو بدی عزیزم 💖

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
2738
این چیزی که در موردش صحبت میکنم برنامه نویس واقعی هست که بله بحثش خیلی مفصله و کار یک سال دو سال نیس ...

سلام خوبین من دیدم یه بار گفتین دوستاتون بانک استخدام شدن 

باید ازمون بدیم یا اگه بانک ببینه خوبیم برمیداره؟ 

تو ایران فک کنم سی شارپو asp.net  بیشتر بازار کار داره درسته؟؟ 

کاربری دست دونفر
میشه ایدی پیج یا چنل یوتیوب ماش رو بدی عزیزم 💖

Programming with mosh تو یوتیوب این عبارت رو سرچ کنید

وبسایت : codewithmoch.com

تیکر یه اتفاق خوب😍إِنَّ اَلسّٰاعَةَ آتِيَةٌ أَكٰادُ أُخْفِيهٰا لِتُجْزىٰ كُلُّ نَفْسٍ بِمٰا تَسْعىٰ  ﴿۱۵﴾در حقیقت، قیامت فرارسنده است. مى خواهم آن را پوشیده دارم، تا هر کسى به [موجب ] آنچه مى کوشد جزا یابد. (۱۵)    اگه امضامو دیدی برام دعا میکنی؟❤🤗
سلام خوبین من دیدم یه بار گفتین دوستاتون بانک استخدام شدن  باید ازمون بدیم یا اگه بانک ببینه خ ...

پایتون هم بشدت میگن بازار کارش خوبه 

برای مبتدی ها هم آسونه یادگیریش

خوشحال میشم کانالمو na_goftehha@ تو تلگرام دنبال کنین😍  هر روز  عکس نوشته ، متن، استوری فیلم و والپیپرای جذاب داریم🥺😍

اگر برنامه نویسی باشی که پروژه از کشورای خارجی داشته باشی 

که نونت تو روغنه چون درامدت به دلار محاسبه میشه 

ولی یه برنامه نویس حرفه ای بین ۲۰ تا ۳۰ داره 

خوشحال میشم کانالمو na_goftehha@ تو تلگرام دنبال کنین😍  هر روز  عکس نوشته ، متن، استوری فیلم و والپیپرای جذاب داریم🥺😍
2706