2726
عنوان

آیا طلاق میگیرید

| مشاهده متن کامل بحث + 2605 بازدید | 221 پست
باز به من یچیزی دادن ولی تو لباقتشم نداشتی ادامه بدی بمونه اون مدرکو بهت میدادن یا ن 

مدرکت به درد خودت میخوره شناختنت چجوری ادمی هستی گفتن یه مدرک بهت بدن دلت شاد بشه بحث لیاقت نیست بحث ترحمه 😁

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁
با کلمات بازی نکن با امثال تو زیاد سر و کار داشتم با ادمایی که ذات و پر روییشون مثل تو بود امثال تو ...

تو بازی کردی اشتباه نگیر معلومه چطور کاری داشتی اولا به تو حق میدادم الان ن به شوهرت چون هر چی لیاقت میخواد که اونم متاسفانه بعضیا ندارن هر چی هم میخوای بگو همین که شوهرت نزاشته ادامه بدی قشنگ سوختی لارم نیس با حرفام بسوزونمت 

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مدرکت به درد خودت میخوره شناختنت چجوری ادمی هستی گفتن یه مدرک بهت بدن دلت شاد بشه بحث لیاقت نیست بحث ...

تورو قشنگ تر از من شناختن که فکرت فقط پولو ایناس 

مدرکت به درد خودت میخوره شناختنت چجوری ادمی هستی گفتن یه مدرک بهت بدن دلت شاد بشه بحث لیاقت نیست بحث ...

اگه به درد خودم میخورد که شاغل نمیشدم پس مبخورد به اینجا رسیدم تو از کجا میدونی من زندگی چن نفرو نجات دادم یا من از کجا بدونم تو زندگی چن نفرو با این اعتقادات عصر حجرت تباه کردی

2728

خیلی دلش می خواد اول بشه

خواهشاً ساده نگذرید زحمتی نداره

لطفاً نقاشی این کوچولو رو لایک کنید و در خوشحالیش سهیم باشید

لینک آبی رو می زنید و وارد سایت میشید گوشه صفحه قلب رو بزنید لایک میشه

https://ajorbajor.ir/naghashi/1027086

بچه بیچاره چه گناهی کرده اخه

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

یاد اون سکانس پایتخت افتادم با این تاپیک

نقی به هما گفت بین من و شورای شهر یکی رو انتخاب کن

اون پیرزن بامزه هه(خاله نقی) برگشت گفت نقی این اخلاقه تو داری؟ من جای هما بودم شورا رو برمیداشتم

حالا منم جای خواهرت بودم پزشکیو برمیداشتم😂

خدایا متاسفم...لطفا مرا ببخش...دوستت دارم...سپاسگزارم🌱ceeport

چقدر خانمای اینجا احساسی هستن پس منطق چی 

چرا خواهرش زود ازدواج کرده وقتی هنوز کنکورنداده و پزشک شدن آرزوشه

پزشکی یه پروسه زمان بر و طاقت فرساییه حتما شوهرشم می‌دونه بنده خدا اشکال از خواهرته

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
2706