2726
عنوان

امروز رفتم واکسن بزنم ولی...

| مشاهده متن کامل بحث + 854 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا قبل امروز، خوشحال بودم همیشه که به پنی سیلین حساسیت دارم و نمیزنم بخاطر دردش🤐😉😂

اما حالا میبینم همچین به نفعمم نبوده😅

"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم! 
آره ولی من کلاََ از محیط بیمارستان و اینا میترسم از بچگی و حالا که همه خیلی عادی دارن واکسنشونو ...

نگران نباش بزی بیمارستان بهتره اگه خواستی تزریق کنی و گرنه حساسیت دارویی زیر نظر باشی چیزیت نمیشه

2728
نگران نباش بزی بیمارستان بهتره اگه خواستی تزریق کنی و گرنه حساسیت دارویی زیر نظر باشی چیزیت نمیشه

انشالله که چیزیم نشه

از شما هم ممنونم😘❤️

"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم! 

ممنونم از همگی.... مرسی عشقا❤️💗

منم میترسم 🥺😭 من باردار نیستم ولی دخترم ۸ سالشه تک دوز باید بزنن نگرانم 

عجب بدبختی به جون مردم افتاد😔

همش استرس، استرس

عجب بدبختی به جون مردم افتاد😔 همش استرس، استرس

آره درد بی درمون شده 😭💔

۲ ساله روزی نیست استرس نداشته باشم،  برا همه هم نگرانم نه فقط برا خودم یا خونوادم 

کاش خدا این درد جهانی شده رو دور بریزه 🌸🌸🌸

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  

چون تو اون مراکز تجهیزات ندارن اگه حالت بد بشه یه نفر اینجوری شد نگفته بود حساسیت داره حالش بد شد با هزار مکافات دستگاه اکسیژن اوردیم بهش وصل کردیم

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 

دکتر عفونی گفت اگر حساسیتتون به پنی سیلین جوریه که کارتون به بیمارستان کشیده میشه واکسن نزنید

ولی اگر حساسیت جزئیه بزنید

برو پیجشو ببین.دکتر جمال میرزایی.اخرین لایوش و ببین همه رو توضیح داده

تورو سننه قربونت برم!!!!

وای منو بابامم رفتیم دوساعت نشستیم وقتی نوبتم شد همینو گفتن نزدن رفتیم جای دیگه زدیم۔بابام کار نداشت خفم کنه چرا گفتی😑

الان دوروزه میگزره اصلا درد و تب ندارم۔خوبم۔البته سینوفارم زدم

2706