2733
2739
عنوان

یکی جواب من بده دیگه😒😖 در مورد کامپوزیت دندان

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کردم راضیم البته من دندونام فاصله داشت تراش زیاد نخورد در کل خوبه

منم فاصله داره فقط دو دندان جلو میخوام انجام بدم عزیز هزینش چقدر شد؟چه چیزهایی رو نباید بخوری برای تغییر رنگ ندادن

2728
فكت و دندونات جلو اومده؟

ن زیاد اذیت کننده نیست برا من 

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
منم فاصله داره فقط دو دندان جلو میخوام انجام بدم عزیز هزینش چقدر شد؟چه چیزهایی رو نباید بخوری برای ت ...

هر واحد ۹۰۰ منعی نداره فقط هفته اول گفت رنگی نخورم من همه چیز میخورم جز ته دیگ

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
مث لمينت؟

لمینت نمیدونم چ طوره

خانمی برای فاصله دندان جلو میخوام انجام بدم هزینش میدونی چقدر هست و ماندگاری چطور ،تغییر رنگم میده؟

ماندگاری گفت تا ده سال میمونه منم دو ماهه انجام دادم

2738
من انجام دادم به شدت پشیمونم تا چند سال بعد دندونای خودتم پوسیده میشه هر سری میشکنه باید بری دوباره ...

واقعا دودل شدم آره شنیدم چیزای سفت و رنگی نباید بخوری هزینش برای شما چقدر شد

من انجام دادم به شدت پشیمونم تا چند سال بعد دندونای خودتم پوسیده میشه هر سری میشکنه باید بری دوباره ...

خواهر شوهرم ۴ ساله کامپوزیتش آخ نگفته