2733
2734
عنوان

مدرک ندارم برا ثبت نام دانشگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 2138 بازدید | 50 پست
به سلامتی مبارک باشه😍

ممنون گلم

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من علوم پزشکی کرمانشاهم از ۷ام شروع میشه تا ۱۵ام متفاوته نه؟

اره متفاوته..برا ما از ۶ تا دهمه

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2731
چه حسی داری میخوای با بچه های خیلی کوچیکتر از خودت بری سر یه کلاس؟! من پشت کنکور موندم الان حس پیری ...

اصلا مهم نیس برام

اصلا مهم نیس برام

مبارکت باشه مونیکا❤

عملکردت واقعا تحسین داره🌷🌺🌹🌸👏

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏
2738

سلام.

پیش دفتر‌دار دبیرستانتون برو

مطمئنی نگرفتی،اگر بله،همه‌ی مدارک رو بایگانی دارند.نگران نباش🙂

اَلّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجل فَرَجَهُم
مبارکت باشه مونیکا❤ عملکردت واقعا تحسین داره🌷🌺🌹🌸👏

ممنون گلم😍

واقعا؟چرا

مونیکا جون مبارک باشه عزیزم. شوهرت در مورد اینکه ساکن کرج بشین چیزی نگفته؟ 

ممنون گلم...نه هنوز هیچی نگفتع..من خودمم از اونموقع هنوز حرفشو نزدم...نمیدونم چه کنم

سلام. پیش دفتر‌دار دبیرستانتون برو مطمئنی نگرفتی،اگر بله،همه‌ی مدارک رو بایگانی دارند.نگران نباش🙂

سلام گلم...شایدم گرفتم نمیدونم😭میترسم بهم ندن دیگه...قراره فردا مامانم بره 

عزیزم اصلا غصه نخور. حرص و جوش نخور. اگر هم مدرک نداشتی بهت فرصت میدن تا مدرک رو ببری.

پس استرس نداشته باش.

اول بهشون بگو من لیسانس دارم و مدرک دیپلم بردم دادم دانشگاه قبلی.

اگر گفتن دوباره برو از مدرسه بگیر بگو باشه ثبتناممو کامل کنین بعد من میرم دنبال مدرکم.

اصلا ناراحت نباش. من همه این راه هارو رفتم. کلی هم غصه خوردم. آخرشم به خوبی انجام شد

2706