2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من تندتندعفونت میگیرم همه راه هاروهم امتحان کردم.پیش ماماومتخصصم رفتم.یبارشستشودادمامازخمم داشتم فریزکردخوب شدم.بعدیباررابطه عفونت شدیدگرفتم باز.شستشوماماهمون دوش واژیناله؟ضرری نداره؟من همه چیوخیلی رعابت میکنم امانمیدونم چراعفونت میگیرم

2738
من تندتندعفونت میگیرم همه راه هاروهم امتحان کردم.پیش ماماومتخصصم رفتم.یبارشستشودادمامازخمم داشتم فری ...

منم اینجوری بودم پیش ی متخصص زنان رفته بودم گفت وازن مال مرد اگ مکررآ عفونت کنی صد درصد همسرت عفونت داره ک بهت منتقلش میکنه اونم باید درمانشه

@malina   عزیزم از دکترت راضی بودی منم یکساله درگیر عفونتم عفونت از شوهرتون بود؟

اره خداروشکر راضی بودم درمان شدیم حالا هم پنج هفتمه باردارم برام دعاکن نی نیم سالم باشه

اره خداروشکر راضی بودم درمان شدیم حالا هم پنج هفتمه باردارم برام دعاکن نی نیم سالم باشه

@malina   انشالله که سالمه عزیزم خیلی خوشحال شدم من که بخاطر عفونت نتونستم فعلا مادر شم برای من هم دعا کن. عزیزم اگر تهرانی به من شماره دکترتو بده

2706