2194
2106

رنگ خاکی میاد؟اصلا کدومش قشنگتره و به اکثر لباسها میاد

به خودم باشه سه تاشم بگیرم ولی خب ازاونجایی که گرون میشه و نمیتونم یکیشو باید بگیرم😅

این اولی

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪میخام برم رژیم ولی یه سه چهار ماه بعد شوهرم عاشق دوقلوعه میگه کاش دوقلو بشه🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺

این دومی

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪میخام برم رژیم ولی یه سه چهار ماه بعد شوهرم عاشق دوقلوعه میگه کاش دوقلو بشه🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺

.. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 کاربر خانوم هستم      تیکر بارداری نیست                          خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   ❌پروفم خودمم کپی ممنوع❌

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

این سومی

2166
2165

دونی قشنگه

اگر امضا من رو دیدید نگید ما مرفه بی غم هستیم نه اصلا لطفا ی صلوات برای حل شدن مشکل وراثتی مادرم بفرستید تا مادرم یک شب با ارامش سر روی بالش بزاره حق مادرم هست این مال و نمیتونه بگیره🙃💔 هرکسی امضام رو دید و صلوات فرستاد انشالله که هر مشکلی داره حل بشه🤗
2183
ماشالا جون چندمی؟ 😁😂

دهم😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 کاربر خانوم هستم      تیکر بارداری نیست                          خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   ❌پروفم خودمم کپی ممنوع❌

دومی

سلام.من یک دختر نوجوان هستم که تازه با نی نی سایت آشناشدم و ثبت نام کردم.به تاپیک هایی که مربوط به سنم نیست هیچکاری ندارم. اگر نظراتی که میدم باب میلتون نیست لطفا بی احترامی نکنید.یاد گرفتم که با همه با احترام صحبت کنم تا هم احترام خودم حفظ بشه و دل کسی هم نشکنه.همیشه همه سعی خودم رو میکنم تا در صحبت هام اثری از تحقیر و توهین و سرزنش نباشه.مشکلات زیادی در زندگی دارم که به مرور تاپیک میزنم و از دوستان راهنمایی میگیرم.لطفا اگر با تاپیک من مشکل دارید واردش نشید🙏🏻🥰 لطفا نظرات خودتون رو محترمانه بیان کنید.من یاد گرفتم که همیشه با افراد کوچکتر از خودم هم با احترام کامل رفتار کنم.حواسمون باشه.گاهی در یک تاپیک جدی که صاحبش ناراحته و درخواست کمک داره و موضوع جدی هست به کار بردن این استیکر 😂دل طرف رو میشکنه.در موضوعاتی که اطلاعات کافی ندارم هرگز اظهار نظر نمیکنم.با هم مهربان باشیم.دنیا دوروزه و هیچکس از فردای خودش خبر نداره💖

دومی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دومی فقط بقیع نمیاد

به اکثر لباسهامیاد؟

2191