2726
در آرایشگاهم. خانمی می آید، گوشی اش را باز میکند، عکسی نشان خانم آرایشگر میدهد و می‌گوید:
موهام رو این مدلی میخوام. درست همینو دربیار... می نشیند زیر دست خانم آرایشگر؛ و خلاصه ای از حکایتش:
ای خانوم. از دل خوشم نیس که! شوهرم از این مدله خوشش میاد. مدام دنبالش میکنه😥... اومدم خودمو شکل اون کنم تا ....🚫🚫

و امان امان از مردهای این دوره زمونه که اون یکی خانم می آید می نشیند که: ابروهام رو اون مدل تتو کنید. شوهرم گفته ابروهات کمانی نیست! ...😐
از آمدوشدهای این ریختی خسته می شوم . می‌روم آنطرف تر ....

مدیر سالن آنطرفتر نشسته. میکاود چهره ام را و مهربان میکند صدایش را که: میخوای کلا صورتت رو تغییر اساسی بدم برات؟🤨 به صورتت دست نزدی که! این دوره زمونه اینجوری نمی پسندند. نه شوهرا ، نه خواستگارا ... یه خط چشمی خط لبی .بیوبیلدینگی . خانووووم به خودت برس. دوره زمونه عوض شده...."به خودت برس" ! چقدر این جمله مصداق دارد. توی رستوران. توی آرایشگاه و توی "خودت" !یعنی همه "این" خانومها و همه "آن" خانمها، دارند به خودشان می رسند؟ یعنی نمیشود از راه دیگری "رسید"؟.دلم برای اینهمه ناامنی می گیرد.برادرم میگوید : به دخترت بگو امروزی راه بره وگرنه می مونه توی خونه! "امروزی" را توی کدام واژه نامه معنا کنم که بنشیند به دل دخترم؟.دلم برای زندگیهایی که از ترسها ، از ناامنی ها ، از" نکند این بشود آن نشودها" سوخت می شوند، می گیرد.😔
در این فکرم که آدمی کدام یک از دو روز دنیا را وقت می کند برای "خودش" ، مثل "خودش" زندگی کند؟ 😔کدام فرصت را می‌کند نسخه اصلی خودش باشد؟ آن یکی خانم لبهایش را مدل خواهرشوهرش درست میکند این یکی!🚫🚫
پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نظرم همه کار خوبی میکنند 😂😂😂

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
متاسفانه اینا در حد شعاره و اکثر خانما خودشونو دوس دارن به نحوی تغیر بدن که مورد پسند اقایون باسه ته ...

نه شعار نیست

من خودم به سلامت جسم و روحم اهمیت میدم فقط واسه دل خودم و اصلا مردها برام هیچ اهمیتی ندارند 👌

نه شعار نیست من خودم به سلامت جسم و روحم اهمیت میدم فقط واسه دل خودم و اصلا مردها برام هیچ اهمیتی ن ...

ادم واسه دل خودش میره  زیر تیغ جراحی ؟تهش همون جلب توجهه باور کن

آنچه تاریک کرد،شب مهتاب مرا"چشم"توبود🍃 
ادم واسه دل خودش میره  زیر تیغ جراحی ؟تهش همون جلب توجهه باور کن

من هیچوقت زیر تیغ جراحی نرفتم و نمیرم 

ورزش میکنم 

تغذیه سالم دارم 

این متن هم اگه با دقت بخونید داره همینو میگه درمورد کسانی که میخوان به هر نحوی زیبا بشن فقط واسه جلب توجه و این اصلا درست نیست

ادم باید واسه دل خودش زندگی کنه👌🌺

شوهرم میگه ابروهات کمانی نیست شوهرم میگه مثل فلانی بشو 🚫🚫🚫🚫

اون دوتا بازیگر بالایی ها که خوب و سادن...

اون پایینی ها هم آدم وحشت میکنه ازشون😐

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶 یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
اون دوتا بازیگر بالایی ها که خوب و سادن... اون پایینی ها هم آدم وحشت میکنه ازشون😐

اره دیگه 

مقایسه نچرال زیبای طبیعی با عمل های غیر طبیعی و نامتعارف 👌

خدایی با عمل زشت میشن آدم رغبت نمیکنه تو صورتشون نگاه کنه 

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!

واقعا زیبا بود

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
2706