2733
2734
عنوان

ذخیره دانشگاه ازاد ۱۴۰۰ پرستاری

8852 بازدید | 50 پست

سلام دوستان لطفا راهنماییم کنید ذخیره دانشگاه ازاد پرستاری ردیف ۶۵ هستم دیشب تایید کردم که مایل به ثبت نام هستم اگه نوبتم بشه

پردیس گناباد هم قبول شدم الان میتونم پردیس گناباد رو ثبت نام کنم؟؟؟؟ 

اینکه چقد شانس قبولی دارم؟ میشه ؟ کسی تجربه داشته؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فکر نکنم بتونی قبول شی چون ۶۵ خیلی زیاده یکی ردیف ۳ بود چقد نگران بود حالا تا ۲۰ بنظرم شانس دارن

پردیس رو ثبت نام کن

دوبار تاپیک زدم پربازدید شد داستان زندگیم ولی ترکوندن کسی باورش نشد گفتن دروغ میگی اینقدر به خودم بد کردم میگفتن کسی زیربار این خفت ها نمیره مسخرم کردن 🙃🙃💔💔 از سال ۹۷ باکسی تو رابطه بودم بخاطر خیانت هاش افسرده شدم خودکشی کردم درد کشیدم ...با نزدیک ترین دوستام بهم خیانت کرد با چن نفر رابطه داشت من فقط مردم و بخشیدم😔😭 هردفعه قول میداد که درست میشه ولی نشد که نشد حالا که ۲۳ سالمه کنکورم رو از دست دادم،ورزشم هنرم رو ادامه ندادم موهام سفید شده دارم به خودم میام🙂🙂 برای کی تباه شدم اخه ارزشش رو داشت؟؟ من فقط ی بیمارم که وابسته و معتاد ی ادم فوق اشتباه شدم وگرنه هیچ حسی جز تنفر ازش ندارم این وابستگی نمیزاره برا همیشه کنارش بزارم ولی الان بازم خیلی به خودم اومدم. توروخدا برام دعا کنید ادم بشم برا آرامشم ی صلوات بفرستید🙏🙏🌹🌹
2738

عزیزان اگه کسی میشناسین که ذخیره پارسال بوده و قبول شده خواهشا تگش کنین تو تاپیکم،

من مرکز مشاوره دارم چنتا بچه بی سرپرست رو به عهده گرفتم و ذخیره ازاد اوردن حالا من با کمک چن نفر هزینشونو میدم فقط الان نمیدونم قبول میشن قطعی یا نه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7333081/لطفا-قبولی-ذخیره-های-دانشگاه-ازاد-بیان

2706