2733
2734

منوهمسرم عقدیم

یک مدت بود رفته بودنمایشگاه ماشین

اما الان اومده بیرون چون بازاراصلا خوب نیست و ضررمیکنه

حالا موندیم چیکارکنیم بابیکاری🥺🥺اخه اگرمغازه بزنیم نمیدونیم چی بزنیم میترسیم باز ضررباش

کارای دگم اینجاکوچیک اخه پیدانمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مغازه ام میزنید مربوط.به خوارو بار بزنید....مواد غذایی اینا

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂
2728
منم نامزد بودم شوهرم یک ماه بیکار شد ولی دوباره رف سرکار مشکله دگ پیش میاد پشتشو خالی نکن بهش امید ب ...

میترسم خودمم خیلی بخدا

باش حتما

ولی من خیلی بهش گفتم تواین کارنرو پدرم خیعی گفته بود اماگوش نداد چی بگم اخه

شوهرمنم ۴ سال قبل بیکار شد،تصمیم گرفتیم بیایم تهران و موندگار شدیم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2738
پدرش خودش میوه فروشی داره اخه

تحصیلات نداره؟؟؟

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂
جدی شهرتون کارپیدانمیشد؟

به سختی،اگرم کاری پیدا میشد باید ۶ ماهی منتظر میموندیم تا پیدا شه

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2706