2737
2734
عنوان

رینوپلاستی

433 بازدید | 13 پست

من امروز برای مشاوره رفتم مطب دکتر سیانکی همه نمونه کاراشون عالی بود.

خودشون هم خیلی خوش برخورد بودن و با حوصله کامل توضیح میدادن.

کسی هست که تازگیا با دکتر سیانکی عمل بینی کرده باشه؟

تعداد رای : 0
نظرسنجی
تنفستون چطوره
0
0%
تقارن داره
0
0%

هزینه عملش چقدره؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نوچ من دکتر نصیبه رستمی رو پیشنهاد می کنم کارش خیلی خوبه مشاوره آنلاین هم داره می تونید قبل از مراجعه آنلاین مشاوره بگیرید از دکتر....شماره مطب دکتر میذارم اگر سرشون شلوغ بود جواب ندادن تو دایرکت اینستا بده https://www.instagram.com/drnasiberostami/

۰۹۰۱۷۹۵۹۵۹۹

2738
مبارکتون باشه😍 هزینه عملتون چقدر شد؟واینکه بینیتون گوشتی بود؟

14 تومن.

بینیم استخونی بود

ولی من چون مطبشون رفتم و نمونه کاراشونو زیاد دیدم کلا کارش هم تو گوشتی خوبه هم استخونی

فوق العاده آدمِ با شخصیتیه دکتر سیانکی . تیمش خیلی عالیه.  اینو من نمیگم هرکی تو مطبش بود تعریف میکرد. پیگیری بعد عملشونم عالیه

من از بندرعباس رفتم تهران پیششون عمل کردم.

دختر من بینی شون استخوانی بود پیش دکتر جهانگیر قربانی جراحی کردن الان حدودا 4 سال میگذره اینقدر طبیعی جراحی کردن هر کسی میبینه اصلا متوجه نمیشه جراحی شده و خیلی واقعا طبیعی 

دختر من بینی شون استخوانی بود پیش دکتر جهانگیر قربانی جراحی کردن الان حدودا 4 سال میگذره اینقدر طبیع ...

جدی ؟ منم دنبال دکتری بودم برای رینوپلاستی که کارش طبیعی و در حین حال شیک باشه و یه تغییر کوچولو همو تو قوس بینی بده که با دکتر حامد عباسی آشنا شدم

هزینه عملش چقدره؟

هزینه عمل دکتر حامد عباسی خیلی مناسبه نسبت به کارش... البته من چند وقت پیش ازشون نوبت گرفتم یعنی یه جشواره کذاشته بودن... رینوپلاستی عمل مهمیه سعی کن به خاطر هزینه پیش هر دکتر نری

14 تومن. بینیم استخونی بود ولی من چون مطبشون رفتم و نمونه کاراشونو زیاد دیدم کلا کارش هم تو گوشتی ...

عزیزم از عمل بینی تون راضی هستین؟ با گذشت زمان هنوزم اوکیه؟

خدایا به هر کجا رفتم و هر چیزی که نگاه کردم فقط تو رو دیدم %زندگی پارادوکس عجیبیه ی چیز باارزش بی ارزش

اگه برای انجام رینوپلاستی  به دنبال یک دکتر خوب هستید تا به نتیجه عالی دست پیدا کنید. دکتر احمد رهنما یکی از بهترینها در این حوزه هستند. ایشون با انجام عمل های بینی زیاد تجربه بالایی در این زمینه به دست آوردند. آدرسشونم توی یوسف آباده اینم تلفنش ۰۹۱۰۳۲۱۰۴۱۱