2733
2734

ایندش که خوبه 

مدرکم مهم نیست از کدوم دانشگاه بگیری هر کدوم ارزون تره و نزدیک تر همون رو برو 

من خانوم هستم💃💃💃 از بس منو ترکوندن این نی نی یارا 😡😡الان دیگه به اسمه شوهرشون اومدم ببینم بازم جرات دارن منو بترکونن 🤔🤔🤔9تا سیمکارت و ایمیل به باد دادم از 95تا الان 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با اجازه استارتر ببخشید ک پیام بی ربط میدم

خواهش میکنم واسه حاجتم یه صلوات بفرستید منم واستون دعا میکنم حالم خیلی بده اگه چند نفر دعا کنن خدا بیشتر توجه میکنه دلم خیلی شکسته ۴ روزه ک درگیر مشکلمم💔اسمم مریم هست

(اگ دعا کردی برام صلوات فرستادی لایک کن منم برات دعا کنم)

کاربری که داری امضامو میخونم قلبم بد شکسته💔یه صلوات برای درست شدن مشکلم بفرست شاید خدای من صدای تو رو شنید

من حسابداری یکی از دولتی های خوب میخونم ولی علاقه ندارم میخام برا فرهنگیان ازمون استخدامی بدم حداقل معلم حسابدار بشم

ولی بازار کارش خوبه فرقی هم‌نداذه مدرک از کجا باشه 

تو نی نی سایت هرکی هر ویژگی ظاهری داره شدیدا اصرار داره که مردای ایرانی اون مدلی دوس دارن باشه بابا شل کن 🥴من قدم ۱۷۰و وزنم ۶۶،۲۰۰ همیشه دوست داشتم ۵۹کیلو باشم ،هر روز بدنسازی کار میکنم و میخوام با کالری شماری به هدف اولم ینی ۶۳برسم امروز ۲۵/۹/۱۴۰۰ ۶۴کیلو شدم امروز ۱۵/۱۱/۱۴۰۱ و منی که ۵۴ کیلو شدم😁
من حسابداری یکی از دولتی های خوب میخونم ولی علاقه ندارم میخام برا فرهنگیان ازمون استخدامی بدم حداقل ...

من رشته ام تجربی هست نمیدونم به حسابداری علاقه دارم یا نه

چون دیگه حوصله کنکور ندارم میخوام برم دانشگاه 

2738
نمیدونین تفاوت شهریه اشون چقدره؟

ازاد یه مقدار بیشتر از غیر انتفاعی هست 

حسابداری ازاد فکر کنم از ۱ و ۵۰۰ شروع بشه 

من خودم غیر انتفاعی میخواستم انتخاب رشته کنم گفتن مثه مدرسه هم چیزی یاد نمیگیری زیاد 

بعدشم مدرک ازاد از غیر انتفاعی بهتره و مث دولتیه 

منم انتخاب رشته نکردم

یک تو تا ابد♥️♾  #آرامش_قلبم ♡حُسینم♡

سلام دوست عزیز
برای خوندن رشته حسابداری مهم نیست کدوم دانشگاه آموزش ببینید
داخل این رشته مهم اینه تجربه برای ورود به بازار کار رو داشته باشید
من سال گذشته با آموزشگاه حسابداری فرداد آشنا شدم و داخل دوره هاشون شرکت کردم
دوره های حسابداری رو رایگان و با کیفیت بالا برگزار میکنن
اساتید با سابقه کاری بالای حسابداری دارن که تمام نکات ریز رو بهتون آموزش میدن و بعدش میتونید خیلی راحت وارد بازار کار بشید.