2726

محض؟ یا فرهنگیان ؟ بازار کار ندارن این رشته ها زیاد ولی باید قوی باشی بری برای تدریس و استخدامی آموزش پرورش

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه پشتیبان قلمچی داشتم ادبیات عرب خوند

قلمچی کار میکرد، تو مدارس تدریس میکرد، الانم دکتراشو گرفته و دانشگاه درس میده

ببین اون عاشق رشته‌ش بود

عشق همه‌چیو حل میکنه

به بازار کار فکر نکن

از مسیرت لذت ببر

اگه علاقه داری برو سمتش

وگرنه بیخیالش شو

لطفا امضامو تا آخر بخونید: کاربری چندممه. لطفا قبل از این که تعلیقم کنید اخطار بدید. معمولا آدم دلتنگی هستم. دلم حتی برای بقال سر کوچه هم تنگ میشه. گاهی هم دلم برای بدترین آدمای زندگیم تنگ میشه چون خوبیاشونو هم دیده بودم. بیاید برای رفته‌های زندگیمون فاتحه بفرستیم. اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلبمون نه. سفرشون به سلامت. اگر تو تاپیکی سوال دارویی داشتن یا میخواستن فیلم، سریال، کتاب یا موزیک بهشون معرفی بشه، منو تگ کنید. جریان نام کاربریم اینه که چند سال پیش یه دوست مجازی داشتم که تو چت‌روم گُلدچت باهم آشنا شده بودیم. نام کاربریش دختر خوب بود و اسمش نازنین‌شکیبا. از یه روزی به بعد دیگه تو یاهومسنجر آنلاین نشد. خطش هم خاموش شد. از اون روز همه‌جا نام کاربریمو میذارم دختر خوب به امید این که پیداش کنم. مادرم بیماری نوروپاتی داره. میشه برای سلامتیش و بهبودیش یه صلوات بفرستید؟ ممنونتون میشم.

با اجازه استارتر ببخشید ک پیام بی ربط میدم

خواهش میکنم واسه حاجتم یه صلوات بفرستید منم واستون دعا میکنم حالم خیلی بده اگه چند نفر دعا کنن خدا بیشتر توجه میکنه دلم خیلی شکسته ۴ روزه ک درگیر مشکلمم💔اسمم مریم هست

(اگ دعا کردی برام صلوات فرستادی لایک کن منم برات دعا کنم)

کاربری که داری امضامو میخونم قلبم بد شکسته💔یه صلوات برای درست شدن مشکلم بفرست شاید خدای من صدای تو رو شنید
مترجمی چرا نرفتی دانشگاهت کجا بود

من فوق لیسانس دارم

دولتی فردوسی مشهد و دولتی الزهرا تهران

دبیرم با بدبختی و کیس سفید کردن 

خدایا آرامشی به من بده تا آن آرامش را به هر جایی که میروم بگسترانم....😇😇😇برای آرامش همدیگر خدا را صدا کنیم😍😍😍
یه پشتیبان قلمچی داشتم ادبیات عرب خوند قلمچی کار میکرد، تو مدارس تدریس میکرد، الانم دکتراشو گرفته و ...

علاقه؟

من چی بگم؟ شاید مسخره باشه 

عاشق عربی ام 

ب عشق عربی کنکور دادم 

تو کنکور عربی عمومی رو هشتاد

اختصاصی رو نود زدم

الانم دانشگاه تهران عربی روزانه قبول شدم

خیلی دوس دارم عربی رو

ولی میترسم کار نباشه

من فوق لیسانس دارم دولتی فردوسی مشهد و دولتی الزهرا تهران دبیرم با بدبختی و کیس سفید کردن 

آهان موفق باشی عزیزم

من از اول معلمی دوس نداشتم

دلم میخواد بخونم برم بالاتر و پیشرفت کنم

جای پیشرفت داره؟

علاقه؟ من چی بگم؟ شاید مسخره باشه  عاشق عربی ام  ب عشق عربی کنکور دادم  تو کنکور ...

این که علاقه داری عالییییههههههه

اصصصلااااا به 4 سال دیگه فکر نکن

هیشکی از آینده نیومده

وقتی عاشق رشته‌ت باشی کار مرتبط هم پیدا میکنی

نگران نیاش

برو و کیف کن

لطفا امضامو تا آخر بخونید: کاربری چندممه. لطفا قبل از این که تعلیقم کنید اخطار بدید. معمولا آدم دلتنگی هستم. دلم حتی برای بقال سر کوچه هم تنگ میشه. گاهی هم دلم برای بدترین آدمای زندگیم تنگ میشه چون خوبیاشونو هم دیده بودم. بیاید برای رفته‌های زندگیمون فاتحه بفرستیم. اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلبمون نه. سفرشون به سلامت. اگر تو تاپیکی سوال دارویی داشتن یا میخواستن فیلم، سریال، کتاب یا موزیک بهشون معرفی بشه، منو تگ کنید. جریان نام کاربریم اینه که چند سال پیش یه دوست مجازی داشتم که تو چت‌روم گُلدچت باهم آشنا شده بودیم. نام کاربریش دختر خوب بود و اسمش نازنین‌شکیبا. از یه روزی به بعد دیگه تو یاهومسنجر آنلاین نشد. خطش هم خاموش شد. از اون روز همه‌جا نام کاربریمو میذارم دختر خوب به امید این که پیداش کنم. مادرم بیماری نوروپاتی داره. میشه برای سلامتیش و بهبودیش یه صلوات بفرستید؟ ممنونتون میشم.
آهان موفق باشی عزیزم من از اول معلمی دوس نداشتم دلم میخواد بخونم برم بالاتر و پیشرفت کنم جای پیشر ...

جای پیشرفتش نهایت استادی هست

مترجمی هرجایی کاربرد نداره یا حقوقش کمه

خدایا آرامشی به من بده تا آن آرامش را به هر جایی که میروم بگسترانم....😇😇😇برای آرامش همدیگر خدا را صدا کنیم😍😍😍
این که علاقه داری عالییییههههههه اصصصلااااا به 4 سال دیگه فکر نکن هیشکی از آینده نیومده وقتی عاشق ...

مرسی عزیزم😍😘

ایشالا همه کنکوری ها و دانشجو ها موفق باشن🌸