2726
عنوان

چطوری باشرایط زندگیم کناربیام؟

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 52 پست
نه چادری نیستم چادر دوس دارم ولی چون بهم نمیاد سرنمیکنم  حوزه کجاس؟ نمیدونستم

نمیدونم کدوم شهری.تو همه ی شهرا هس دیگه.البته الان ثبت نامش گذشت.سال دیگه از اردیبهشت شروع میشه.دیگه مهر میتونی بری.مث دانشگاهه.انتخاب واحد میکنی فقط پول کتاب میدی

یه کم درساش سخته.عربی اینا داره.ولی خب مدرک میگیری.بعد 5سال لیسانسشه.بعدش میتونی همونجا ادامه بدی فوقم بخونی.تهش اینه میتونی معلم بشی یا بازم ادامه تحصیل بدی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چخوب  نمیدونستم

اره منم بعد ازدواج اومدم تهران.اینجا ک خیلی خوب بود من راضی بودم حیف کرونا اومد مجازی شد دیگه.

ولی مصاحبه داره.حالا خواستی پرس و جو کن.

تونستی برو .از تو خونه بیکار موندن خیلی بهتره

ولی بگم درس زیاد باید بخونی.

تو فکراین بودم برم خیاطی یاکیک پزی ب خیاطی زیادعلاقه ندارم کیک پزیم بهم گفتن تو نت هم میتونی یادبگ ...

کیک رو می تونی خودتم یاد بگیری

ب نظرم بین خیاطی و زبان هردوش خوبی های خودشو داره ولی اگر خانوادت بهت اجازه شاغل شدن می دن یا بعد ازدواج تو نظرت هست که شاغل بشی برو فنی حرفه ای مدرک خیاطی بگیر تو زمان ب نسبت کمی می تونی ی حرفه که بشه ازش درآمد داشته باشی  یاد بگیری  

در کل سراغ چیزی برو که بعدا درآمدم برات بیاره 

دانشگاه هم بشین بخون دولتی شهر خودت رو بیار نیاز نیست رشته تاپ باشه ی رشته خیلی معمولی هم باشه خوبه 

الان واقعا ی مدرک داشته باشی خیلی مهمه حیفه همین جور بمونی 💚 

نه واقعا شرایط درس وکارندارم  

😐😐😐 تو اوج زندگیتی‌ این سن واقعا اوجه‌ هر آدمیه به نظرم  ۱۸ تا ۲۴‌

آزاد‌

فکر راحت

همه چی‌ همه چی هست‌ که تو بهش فکر کنی و درگیرش‌ شی

به جز این افکار‌ بیهوده ایی که ذهنتو‌ درگیرش‌ کردی😐

موفق و شاد باشی

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
چون پول نداریم دولتیم قبول شم خب برم دانشگاه برم وبیام دانشگاهم ازخونمون دوره  خانوادم میگن تن ...

عزیزم اون الان اینطوری میگه.

اگه شما بری دانشگاه و ببینه سرت شلوغه درس داری، هیچی نمیگه.

دانشگاه هم برو دانشگاه دولتی شهر خودتون. که دور نباشه.

شما که خیلی خود درس برات مهم نیست، هر دانشگاهی بری خوبه برات.

بعدشم شما ۴ سال پیش دیپلم گرفتی تا الان هیچ کاری نکردی نه درس خوندی نه کلاس زبان نه هیچچچی. 

بعدشم که میگی پول نداریم، منم جای مادرت بودم، کیک پزی نمیذاشتم بری. چون احتمال درآمد زایی ش کمه و کلا یه رشته ی هنری اضافی هستش یعنی بیشتر فقط برا علاقه س و به درد خاصی نمیخوره

چون پول نداریم دولتیم قبول شم خب برم دانشگاه برم وبیام دانشگاهم ازخونمون دوره  خانوادم میگن تن ...

تو بشین بخون دولتی قبول شو

اگه نذاشتن هزینه ش یه اعتصابه‌ 

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
😐😐😐 تو اوج زندگیتی‌ این سن واقعا اوجه‌ هر آدمیه به نظرم  ۱۸ تا ۲۴‌ آزاد‌ فکر راحت همه چی‌ ...

والا من ۲۴ سالمه فکرم اصلا راحت نیست. بچه م شوهرم، دریای دانشگاه م، ازدواج برادرم، و.....

کلا هررررروز مشغولیت هام بیشتر میشه البته مشغولیت رو تا حدی دوست دارم

عزیزم اون الان اینطوری میگه. اگه شما بری دانشگاه و ببینه سرت شلوغه درس داری، هیچی نمیگه. دانشگا ...

من بیشتربخاطراینکه برا چندساعتم شده ازمحیط خونه دورباشم و روحیم بازشه وسرگرم شم توفکر هنری چیزیم وگرن برا کسب درامد واینا نمیخوام ..

چندسالته؟؟

من از نهایت شب حرف میزنم🌑،و از نهایت تاریکی،و از نهایت شب حرف میزنم،اگر به خانه ی من آمدی ای مهربان برایم چراغ بیاور و یک دریچه که از آن به ازدحام کوچه ی خوشبخت بنگرم😊
2706