2737
2734
عنوان

تورو خدا واسم یه صلوات بفرستین😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 72 بازدید | 21 پست

من دو ساله ازدواج کردم

طبقه پایین مادر شوهرمه 

پدر شوهرم جدا زندگی میکنن حالا زنش فوت شده شوهرم میگه بابام نمیتونه اجاره و اینا بده خرج گرونه و.. 

میارمش پیش خودمون 

با این که یه اتاق داریم حتی.. 

اما مخالفت نکردم چون شاید خیری توش باشه

هیچکس بین شما و خدا واسطه نمیشه خواهر گلم اخه خداجونمون که از رگ گردن بهمون نزدیک تره ینی میشه کسی ...

گفتم ائمه و شهدا پیش خدا حرمت دارن اونا رو واسطه بین خودم و خدا کردم تا بلکه حاجتمو بده ، نمیدونم دیگه چاره ای ندارم ،ممنونم عزیزم از دلداریت

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دو ساله ازدواج کردم طبقه پایین مادر شوهرمه  پدر شوهرم جدا زندگی میکنن حالا زنش فوت شده شوه ...

عزیزم، آخه من چهارتا خواهرشوهر مجرد دارم ، خانواده شوهرم اصلا درک نمیکنن میترسم وقت و بی وقت مزاحم بشن با بیرون رفتنم کار داشته باشن حموم تو حیاطه و مشترکه خونشون خیلی قدیمیه بالا نه آشپزخونه داره نه سینک نمیدونم دیگه هم کاری از دستم برنمیاد

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
2728

میشه برام صلوات بفرستید و دعام کنید خواهشااا

دعام کنید دکتر بگه جواب ازمایشم خوب و سالمه

ان شاء الله به امید خدا🙏🏻🙏🏻

اسمم مریم هس 

خیلی محتاج دعام 

اینجا تنها جایه که میتونم ازتون خواهش کنم دعام کنید

استرس و نگرانی دارم

دعام کنید لطفااا

اجرتون با اباعبدالله حسین (ع)🖤💚❤️

دعات کردم عزیز🌸

میشه برام صلوات بفرستید و دعام کنید خواهشااا دعام کنید دکتر بگه جواب ازمایشم خوب و سالمه ان شاء ال ...

هم ایه الکرسی خوندم هم صلوات ان شاالله حاجت روا بشی