2726

یکساله هر چی دعا و ذکر و قرآن و هر چی بگید انجام دادم که به حاجتم برسم حالا دقیقا حاجتم برعکس شده حالم خیلی بده لطفا واسم صلوات بفرستین اجرتون با آقا امام حسین😞😭😭😭

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 

انشاالله ک ب خواسته ات میرسی

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز دلم شکست خیلی حالم بده 😭

چیشده🥲

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2728
چیشده🥲

شوهرم میگه بریم با مادرش اینا زندگی کنیم طبقه بالاشون خونشونم خیلی قدیمیه 

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
شوهرم میگه بریم با مادرش اینا زندگی کنیم طبقه بالاشون خونشونم خیلی قدیمیه 

واای

چرا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7332040/ختم-یک-دوره-کامل-قرآن-به-نیابت-حضرت-ام-البنین-سلا ...

دیگه هیچ دعایی نمیکنم از خدا هم تشکر کردم بابت این همه دعایی که کردم و حاجتمو نداد یعنی کاری نبود که نکرده باشم هنوز باورم نمیشه

واای چرا

مستاجریم پول رهنمون کمه وامم نمیتونیم بگیریم شوهرمم بیکاره میگه بریم اونجا بتونیم حداقل پول کرایه خوته رو پس انداز کنیم

مستاجریم پول رهنمون کمه وامم نمیتونیم بگیریم شوهرمم بیکاره میگه بریم اونجا بتونیم حداقل پول کرایه خو ...

خب برین یه مدت پولتون ک جور شد برین تو خونه خودتون 

امروز دلم شکست خیلی حالم بده 😭

شاید این به صلاحته عزیزم ناراحت نباش خدا بهمون قول داده 

إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا

مسلما پس از هر سختی و مشقتی آسانی هست

ولی ما رو قول خدا حساب نمی کنیم 

یادمون میره خالق جهان بهمون این قول رو داده

خب برین یه مدت پولتون ک جور شد برین تو خونه خودتون 

میخاد با مامانش اینا و داداشش خونه بسازن همه بریم تو یه مجتمع😏

من این کابوسمه باهاشون همسایه بشم دیگه آسایش ندارم

شاید این به صلاحته عزیزم ناراحت نباش خدا بهمون قول داده  إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا مسلما پ ...

بخدا انقد چله گرفتم انقد با گریه دعا کردم هر جا ذکری دیدم خوندم شهدا و اماما و فرشتگانو واسطه کردم دلم شکسته

بخدا انقد چله گرفتم انقد با گریه دعا کردم هر جا ذکری دیدم خوندم شهدا و اماما و فرشتگانو واسطه کردم د ...

هیچکس بین شما و خدا واسطه نمیشه خواهر گلم

اخه خداجونمون که از رگ گردن بهمون نزدیک تره ینی میشه کسی بین این فاصله باشه؟ 

صلاح زندگیت رو بده دست خدا و شوهرت رو درک کن و بگو فقط بخاطر تو میام و یه سری شروط بزار براش تا یه مدت برین انشالله خیره

2706