2137
2106

یکساله هر چی دعا و ذکر و قرآن و هر چی بگید انجام دادم که به حاجتم برسم حالا دقیقا حاجتم برعکس شده حالم خیلی بده لطفا واسم صلوات بفرستین اجرتون با آقا امام حسین😞😭😭😭

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 

انشاالله ک ب خواسته ات میرسی

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم:)))))اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘
امروز دلم شکست خیلی حالم بده 😭

چیشده🥲

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم:)))))اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
چیشده🥲

شوهرم میگه بریم با مادرش اینا زندگی کنیم طبقه بالاشون خونشونم خیلی قدیمیه 

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
شوهرم میگه بریم با مادرش اینا زندگی کنیم طبقه بالاشون خونشونم خیلی قدیمیه 

واای

چرا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7332040/ختم-یک-دوره-کامل-قرآن-به-نیابت-حضرت-ام-البنین-سلا ...

دیگه هیچ دعایی نمیکنم از خدا هم تشکر کردم بابت این همه دعایی که کردم و حاجتمو نداد یعنی کاری نبود که نکرده باشم هنوز باورم نمیشه

واای چرا

مستاجریم پول رهنمون کمه وامم نمیتونیم بگیریم شوهرمم بیکاره میگه بریم اونجا بتونیم حداقل پول کرایه خوته رو پس انداز کنیم

مستاجریم پول رهنمون کمه وامم نمیتونیم بگیریم شوهرمم بیکاره میگه بریم اونجا بتونیم حداقل پول کرایه خو ...

خب برین یه مدت پولتون ک جور شد برین تو خونه خودتون 

2050
امروز دلم شکست خیلی حالم بده 😭

شاید این به صلاحته عزیزم ناراحت نباش خدا بهمون قول داده 

إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا

مسلما پس از هر سختی و مشقتی آسانی هست

ولی ما رو قول خدا حساب نمی کنیم 

یادمون میره خالق جهان بهمون این قول رو داده

خب برین یه مدت پولتون ک جور شد برین تو خونه خودتون 

میخاد با مامانش اینا و داداشش خونه بسازن همه بریم تو یه مجتمع😏

من این کابوسمه باهاشون همسایه بشم دیگه آسایش ندارم

شاید این به صلاحته عزیزم ناراحت نباش خدا بهمون قول داده  إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا مسلما پ ...

بخدا انقد چله گرفتم انقد با گریه دعا کردم هر جا ذکری دیدم خوندم شهدا و اماما و فرشتگانو واسطه کردم دلم شکسته

بخدا انقد چله گرفتم انقد با گریه دعا کردم هر جا ذکری دیدم خوندم شهدا و اماما و فرشتگانو واسطه کردم د ...

هیچکس بین شما و خدا واسطه نمیشه خواهر گلم

اخه خداجونمون که از رگ گردن بهمون نزدیک تره ینی میشه کسی بین این فاصله باشه؟ 

صلاح زندگیت رو بده دست خدا و شوهرت رو درک کن و بگو فقط بخاطر تو میام و یه سری شروط بزار براش تا یه مدت برین انشالله خیره

2143

من دو ساله ازدواج کردم

طبقه پایین مادر شوهرمه 

پدر شوهرم جدا زندگی میکنن حالا زنش فوت شده شوهرم میگه بابام نمیتونه اجاره و اینا بده خرج گرونه و.. 

میارمش پیش خودمون 

با این که یه اتاق داریم حتی.. 

اما مخالفت نکردم چون شاید خیری توش باشه

هیچکس بین شما و خدا واسطه نمیشه خواهر گلم اخه خداجونمون که از رگ گردن بهمون نزدیک تره ینی میشه کسی ...

گفتم ائمه و شهدا پیش خدا حرمت دارن اونا رو واسطه بین خودم و خدا کردم تا بلکه حاجتمو بده ، نمیدونم دیگه چاره ای ندارم ،ممنونم عزیزم از دلداریت

من دو ساله ازدواج کردم طبقه پایین مادر شوهرمه  پدر شوهرم جدا زندگی میکنن حالا زنش فوت شده شوه ...

عزیزم، آخه من چهارتا خواهرشوهر مجرد دارم ، خانواده شوهرم اصلا درک نمیکنن میترسم وقت و بی وقت مزاحم بشن با بیرون رفتنم کار داشته باشن حموم تو حیاطه و مشترکه خونشون خیلی قدیمیه بالا نه آشپزخونه داره نه سینک نمیدونم دیگه هم کاری از دستم برنمیاد

میشه برام صلوات بفرستید و دعام کنید خواهشااا

دعام کنید دکتر بگه جواب ازمایشم خوب و سالمه

ان شاء الله به امید خدا🙏🏻🙏🏻

اسمم مریم هس 

خیلی محتاج دعام 

اینجا تنها جایه که میتونم ازتون خواهش کنم دعام کنید

استرس و نگرانی دارم

دعام کنید لطفااا

اجرتون با اباعبدالله حسین (ع)🖤💚❤️

دعات کردم عزیز🌸

2051