2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای دست رو دلم نزار

خونه ما کلا سرامیک سفید براقه یعنی ادم دیوووونه میشه

هر روز هم جارو بزنی انگار نه انگارررر

خیلی خیلی بده نگهداریش خیلی سخته

من تو بدترین روزای زندگیم هم وانمود کردم چیزیم نیست!!!با من از قوی بودن حرف نزن...🌿
2731

اخ گفتییی

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

منم دیونه شدم ه. روز طی میکشم‌

یه طی خیس یکی خشک. بعدش😐

خوبی‌که داره زود و راحت تمیز میشه

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
وای دست رو دلم نزار خونه ما کلا سرامیک سفید براقه یعنی ادم دیوووونه میشه هر روز هم جارو بزنی انگار ...

منم همینطور بعد همسرمم حساسه ،مثلا فک کنم یکشنبه طی میکشم و تمیز میکنم بعد دو روز بعدش انگار صد ساله این جا تمیز نشده

2738
حالا ما توی این خونمون مستاجر هستیم،کفش سرامیک سفیده،گفتم انشالله در اینده اگه خواستیم خونه دار شیم ...

دقیقا منم عین شماهستم و همین فکرو دارم ایشالا به زودی زود خونه دار بشید

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

پس خودم کتره خوبی کردم طرح شلوغی برداشتم سرامیک رو بااینکه پشیمون شده بودم ازش ولی الان خیالم راحت شد چون هنوز کار داره خونمون نمیدونم چطوری میشه

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
منم همینطور بعد همسرمم حساسه ،مثلا فک کنم یکشنبه طی میکشم و تمیز میکنم بعد دو روز بعدش انگار صد ساله ...

من بعد از جارو زدن و طی کشیدن همیشه فشارم میوفته نفس نفس میزنم😐اول یه دور جارو برقی بعد طی حوله ای بعد دوباره جارو برقی

خیلی هم بزرگه سالن و اتاق ها و اشپزخونه همش سرامیکه 

بعد باز عصر انگار یه هفتس خونه جارو نشده همش مو و گرد و خاک رو زمینه😑😑😒😒😒

من تو بدترین روزای زندگیم هم وانمود کردم چیزیم نیست!!!با من از قوی بودن حرف نزن...🌿

من که عاشق سرتمیک های خونه مون هستم سفید براق

هر روز یه طی میکشم 

البته قبلا که سرامیک ها تیره بود هم هر روز طی میکشیدم.

چون بهرحال کف خونه هر روز باید تمیز بشه چه تیره چه روشن سرامیک یا پارکت.

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
دقیقا منم عین شماهستم و همین فکرو دارم ایشالا به زودی زود خونه دار بشید

ممنون مهربون من خونه ی مامانم اینا کفش سرامیک طرح پارکت کار کردن،بعد،رنگ‌چوب انتخاب کردن هم خیلی قشنگه هم این که اصلا این طوری نیست که کثیفی و اینا روش خیلی مشخص باشه واقعا خیلی خوبه

2706