2726

گلم نفسم هستی دختر، فهمیدی؟هر چقدر هم بگم برو با آدم دیگه ازدواج کن (ازدواج کنی با کس دیگه) جفتتون رو تو شب عروسی میکشم فقط ماله منی تو جون منی چطور جونمو به کس دیگه ای بدم؟اصلا مگه میتونم بدم؟ میام جونتو میگیرم به یه دختر جونمو دادم فقط ماله اونم تمام! اون دخترم ماله منه 

نمیتونیم جدا بشیم چون یار هم هستیم و تا آخر عمر هم اینطوریه فهمیدی؟ 

جونم منو ببخش همه ی کارهایی که میکنم بخاطر دوست داشتن توعه اینو اصلا فراموش نکن! از اینکه بهت اتفاقی بیوفته میترسم 

هی به اون پیج فکر میکنم میگم الان این دختر رو میبرن پلیس😐(خودمم هم متوجه منظورش نشدما)😅

هر روز قلبم تیکه تیکه میشه 

(بهش گفته بودم میخوام پزشک بشم)

نوشته:

اگه پزشک شدی عکسهات رو گذاشتی یه احمقی از عکسات خوشش اومد چی؟ 

اگه بهت یکی آسیبی بزنه چی؟ جدا میرم اون آدمو میکشم من با فکر کردن به اینها دیوونه میشم 

من نمیخوام تو کارهایی که میخوای رو انجام بدی؟ من از تو بیشتر میخوام چیزایی که میخوای رو انجام بدی اما این دنیا بیشرفه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣(به نظرم اینجا کارشو داره توجه میکنه) نمیدونی کی چه پُخی هست!(منظورش نمیدونی کی چه گوهی هست) تورو از دست بدم چی؟ پُخ بزارم تو اون آزادی که تورو از دست بدم😁 تو گل من هستی وظیفه ازت محافظت کنم

ماجرا👇👇👇👇👇👇

بهم میگه تو اینستا عکس نزار پیجم عمومیه قبل عید عکسهارو پاک کردم اما ۲ هفته س دوباره عکس میزارم خودش دیر به دیر اینستا میره دیروز دیده بود سر اون دعوا کردیم گفتم تو خیلی گیر میدی اونم گفت نمیخوای برو با یه فار‌س‌ش ازدواج کن راه باز جاده دراز (یکم نژ‌اد‌پر‌سته )منم تلفن رو قطع کردم و فحش دادم اونم بلاکم کردم کرده 

........

ادامه اسکرین شات هارو بزارم؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترکیه ایی هستید؟؟ 

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏
2728
2706