2726

بچه ها این سومی ک دورش خط کشیدم یعنی چی؟؟

من تو بدترین روزای زندگیم هم وانمود کردم چیزیم نیست!!!با من از قوی بودن حرف نزن...🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید بری دفتر پیشخوان و درخواست تاییدیه تحصیلی بدی

یه مبلغی ازت میگیرن تاییدیه تحصیلی دوران دبیرستانتو از آموزش پرورش میگیرن میفرستن برای دانشگاهت

مدرک پیش دانشگاهیت و دیپلمت هم حتما ببر

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
2728
باید بری دفتر پیشخوان و درخواست تاییدیه تحصیلی بدی یه مبلغی ازت میگیرن تاییدیه تحصیلی دوران دبیرستا ...

کافی نت نمیشه؟

من تو بدترین روزای زندگیم هم وانمود کردم چیزیم نیست!!!با من از قوی بودن حرف نزن...🌿
میری دفتر پیش خوان میگی تاییدیه تحصیلی میخوام، اونا هم کارای اداری روال رو انجام میدن یه قبض بهت مید ...

اون قبضی ک میده رو باید ببرم دانشگاه؟

حتما باید برای تاییده تحصیلیت بری دفاتر پیشخوان دولت و رسیدشون رو براشون ببری

اها ممنون

فقط یه رسید میده؟؟همون رسید رو باید ببرم دانشگا واسه ثبت نام؟

کافی نت نمیشه برم؟؟

کآرای‌ دفاتر‌ پیخوان‌ رو معمولا کافی نتا نمیتونن‌ انجام بدن

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

باید بری دفتر پیشخوان دولت یا خودتم می تونی بری سایت آموزش وپرورش تاید مدرک دیپلمت رو بگیری 20تومنم باید به سایت پرداخت کنی بعد اون کد تأیید رو میدی به دانشگاه اگه پیشخوان دولت بری بهت یه برگه میده اونو پست می کنی به دانشگاه 

امداد گر
2706