2410
2553

دوستان عزیزم انشاالله که همگی زودتر به حاجت تون برسید و هر چی میخواهید آقا امام حسین ع بهتون بده دوستان عزیزم برام دعا کنید که زودتر یه بخت خوب نصیبم بشه و ازدواج کنم خیلی شرایطم سخت شده دیگه خسته شدم از تنهایی لطفا برای داداشمم دعا کنید که زودتر یه کار خوب پیدا کنه خیلی غصه میخوره منم برای همگی تون دعا میکنم

دوستان عزیزم میشه برام دعا کنید که زودتر طی همین ماه ها عروس بشم خیلی شرایط زندگیم سخت شده دیگه خسته شدم لطفا از ته دلتون برام دعا کنید خیلی این روز ها حالم خرابه خیلی حرف های مردم اذیتم میکنه از همگی سپاسگزارم یا حضرت رقیه«س» 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ان شاءالله یه بخت خوب نصیبت میشه گلم حتما اگه لایق باشم منم چند ساله مادر نمیشم گلم التماس دعا

عزیزم خدا یه نی نی سالم و خوشمزه مث پروفایلت بهت بده🌹🤲 واقعا از ته دلم برات دعا کردم🌟

زخم هایت را پنهان کن!اینجا مردم خیلی با نمک شده اند...!
2714
عزیزم خدا یه نی نی سالم و خوشمزه مث پروفایلت بهت بده🌹🤲 واقعا از ته دلم برات دعا کردم🌟

وااای😍😍😍 ان شاءالله گلم خیلی ممنونم مهربون

به هرچی میخوای برسی🙏🙏🙏🙏🙏

خدایا خودت برام معجزه کن.
جون بچه هامونو هیچوقت قسم نده جون اونا الکی نیس نباشن ماهم نیستیم انشالله یه بخت خوب نصیبت شه

عزیزم جون بچه های شمارو قسم ندادم فکر کردم اشتباه متوجه شدید امام حسین ع رو قسم دادم

دوستان عزیزم میشه برام دعا کنید که زودتر طی همین ماه ها عروس بشم خیلی شرایط زندگیم سخت شده دیگه خسته شدم لطفا از ته دلتون برام دعا کنید خیلی این روز ها حالم خرابه خیلی حرف های مردم اذیتم میکنه از همگی سپاسگزارم یا حضرت رقیه«س»