2737
2734

بچه ها منو همسرم خیلی رابطه مون عاشقانه ست ولی من نمیتونم به خاطر این رابطه عاشقانه چشممو رو حق ببندم دخترم که دنیا اومد پسرخاله دخترخاله هام خیلی ذوق میکردن دوسال پیش میومدن خونه مامانم ومیرفتن ومارو میدیدن قبل کرونا بود بچه ها  خیلی دخترمونو دوست داره عکسای بچمو تو صفحه ش میذاره بعضی موقع ها که با برادرم بیرونن میان یه سر خونه من وقتی شوهرمم هست بچه رو میبینن میرن شوهرمن هزار تا دلیل میاره مثل به دروغ میگه از پریشب سرما خوردم یا خیلی چیزای دیگه غلط زیادی حالا اگه به بیرون بودنو ایناست برادرای خودش که دائم بیرونن وقتی میان اینقدر بچه رو میبوسن کلی من تو دلم ناراحتم هیچی نمیگم اگه نگران بچه ست چرا به برادرای خودش چیزی نمیگه من میگم اینا بچه منو دوست دارن خوشحال میشم ولی شوهرم خیلی بدجنسه پسرخالم دندون پزشکه مدله تو خارج خدا شاهده از من که دخترم تمیزتره دائم زیر نظر پزشکه به خاطر کارش اونا حتی برای ناخوناشونم دکتر دارن  میگه از بیرون اومدن دستشو الکل نزد من بردم الکلو نزدیکش بچه ها توروخدا راه حل بدید من دارم دیوونه میشم ما از کوچولویی  باهم بزرگ شدیم احساس میکنم بی احترامی ره اعضای خانوادم کرده آخرشم بگید چه جوری تایپیک و بترکونم

پسرخاله کیلو چنده باووووو

شوهرتو بچسب

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

والا با این اوصافی که کردی باید ناراحت بشی شوهرت بچه رو بغل کنه نه پسرخالت

با این توصیفی که کردی من باشم ناراحت میشم که به پسرخالم گیر بده چون از نظر بهداشت هیچ بهانه ای نمیتونه بیاره

2738

اگه داداشاش اومدن بشون بگو دوس ندارم کسی بچه رو‌بوس کنه

تاپیکم بده نی نی یار ۲حذف تاپیک

حذف کنه

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.
اگه چیزی نگم پس فردا بی منطق میگه بابات مامانت برادرت مردارو نمیشناسی 

نه هیچوقت نمیگه اگه عاشقته 

پدر مادرو با پسرخاله مقایسه میکنی 

پسر خاله اصلا مهم نیست بخاطرش اوقاتتو تلخ کنی دختر

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
والا با این اوصافی که کردی باید ناراحت بشی شوهرت بچه رو بغل کنه نه پسرخالت با این توصیفی که کردی من ...

به امام حسین خدا شاهده همینی که میگمه من نمیدونم چه کوفتش به خدا اینقدر پسرخالم با شخصیته حالا زده واز بچه ما خوشش میاد تازه خود پسر خالم اعتقاد داره بچه رو نباید لمس کرد باید نگاه کرد فقط 

2706