2726
عنوان

برای مهاجرت ب ترکیه چقدر پول لازمه

1338 بازدید | 27 پست

لطفا شرایط دیگه ای هم میدونین بگین

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حداقل یه میلیون دلار 

ب دلار نگو

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻

چمدونت جا نداره منم بیام؟؟؟ 

تا رسیدن به تو امکان دارد زندگی درد قشنگیست ک جریان دارد                                                              ❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤
 اول بگو چمدونت جا ادم داره؟

هعی این بلاگرا چی میگن

با ۱۰ میلیون رفتیم

با ۲۰ میلیون رفتیم

هعی این بلاگرا چی میگن با ۱۰ میلیون رفتیم با ۲۰ میلیون رفتیم

من اخر نفهمیدم برای مهاجرت ترکیه دلار بهتره یا لیر؟😑🤔 به لیر پولم میرسه ولی دلار نه خخخخ

متولد ۷۷ نیستم 😊همینطوری نوشتم سنم یه چندسالی بالاتره
هعی این بلاگرا چی میگن با ۱۰ میلیون رفتیم با ۲۰ میلیون رفتیم

اینا بلاگرن با هر تبلیغ کلی پول در میارن ترکیه و ایران که سهله با این همه در آمد مریخم میتونن زندگی کنن ببین شرایط داری یا نه دوست بردارم به حرف همین بلاگرا رفت ترکیه کلی پول از دست داد آخر سرم برگشت 

خدایا کمکم کن بال و پرم و نشکن من به جز تو پناهی ندارم🤲 هرکس امضام و میخونه برام دعا کنه محتاجم به دعا🙏
2706