2733
2734
عنوان

سلام اونایی که روسیه استن به بیایین

1064 بازدید | 45 پست

اونجا خرج و دخل زندگی باهم میسازه یا بالاست؟

ارزش پولش چطوریه؟

کار واسه ایرانی ها هست؟؟

مدرک زبان روسی میخواد یا مدرک زبان انگلیسی کافیه؟

برا تحصیل چطوریه خوبه؟

توروخداراهنماییم کنید به کمکمتون نیاز دارم 

کسی ک روسیه هست چرا بیاد نی نی سایت؟ 😅😅

روسیه کشور نسبتا گرونیه

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش میگفتم من از روسیه دارم باهات حرف میزنم😐

من 15سالمع،پس اگه با نظرم مخالفی ریپلای نکن.تو اعتیاد آورترین مخدر جهانی،کع ترکت محالع ❌بآ مَن‍ کِع اَشکامو فَقَطِ دستام‍ پآک‍ کردن‍ حَرف اَ تَنها بودنآتون‍ نَزنید :) ♡______💔.به اونی که در روم باز نکرد،بگین اومدم ساختمونو بخرم😏💯در شهری براش فریاد زدم که حرف زدن حکمش اعدام بود💯.نیازی به پرواز نی همین پایین بالاتر از خیلیام.😌مَنـ الماســم[💎] و تو نِمیتــونیـ منــو بشکـنیــ🌸.   همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌      🤟شیرازی ها دستا بالا 🤟. یه دخمل شیطــون و بازیگــوش؛ دوستان از اتاق فرمان اشاره میکنن؛ دیفــوونه ی باهــوش و خجــالتیِ آرومم اضافه کنم😄🙈
2728
 چی؟؟؟

هیچی

من 15سالمع،پس اگه با نظرم مخالفی ریپلای نکن.تو اعتیاد آورترین مخدر جهانی،کع ترکت محالع ❌بآ مَن‍ کِع اَشکامو فَقَطِ دستام‍ پآک‍ کردن‍ حَرف اَ تَنها بودنآتون‍ نَزنید :) ♡______💔.به اونی که در روم باز نکرد،بگین اومدم ساختمونو بخرم😏💯در شهری براش فریاد زدم که حرف زدن حکمش اعدام بود💯.نیازی به پرواز نی همین پایین بالاتر از خیلیام.😌مَنـ الماســم[💎] و تو نِمیتــونیـ منــو بشکـنیــ🌸.   همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌      🤟شیرازی ها دستا بالا 🤟. یه دخمل شیطــون و بازیگــوش؛ دوستان از اتاق فرمان اشاره میکنن؛ دیفــوونه ی باهــوش و خجــالتیِ آرومم اضافه کنم😄🙈

فقط میدونم 

مدارک تحصیلی روسیه اعتبار زیادی ندارن ولی خب ایران چون دوست جون جونی روسیست تایید میکنه مدارک اونجا رو 🙄

هزینه تحصیل و زندگی از ترکیه کمتره 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
2738
واقعا؟؟؟

اره

یه دبیر داشتیم فک و فامیلاش اونجا بودن اینطوری میگفت

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

زبان انگلیسی اونجا بدردت نمیخوره... روسی باید در حد رفع نیازات بلد باشی... خودم نرفتم ولی دوستم اونجا پزشکی میخونه... اگه برا درس هم میری آزمونش از کنکور خودمون راحت تره

ماخداراداریم،به‌اِزایٔ‌هرآنچه‌که‌نداریم˘‌˘‌🌸🌿                I purple u 💜
زبان انگلیسی اونجا بدردت نمیخوره... روسی باید در حد رفع نیازات بلد باشی... خودم نرفتم ولی دوستم اونج ...

اره برا درس میرم میشه درخواست دوستی بدم چند تا سوال دارم ازت بپرسم

واقعا؟ شما تجریه سفر داشتی؟ یاالان اونجایی؟

نه عزیزم گفتم که دوستم اونجا پزشکی میخونه... فقط لباس گرم یادت نره   

فقط میدونم  مدارک تحصیلی روسیه اعتبار زیادی ندارن ولی خب ایران چون دوست جون جونی روسیست تایید ...

واقعا ارزش نداره؟ اخه من پرسیدم گفتن مورد تایید انگلستان و اینا هست !شما از کجا شنیدی؟؟؟

اره برا درس میرم میشه درخواست دوستی بدم چند تا سوال دارم ازت بپرسم

عزیزم قبول کردم ولی من اطلاعی بیشتر از این ندارم... این هارو هم از دوستم شنیده بودم

2706